Кременчуцькі ветерани взяли участь в естафеті пам’яті, приуроченій до річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Щорічна естафета пам’яті з нагоди визволення України від німецько- фашистських загарбників стартувала в Києві, у нашому місті її прийняли активісти ветеранського руху й продовжили далі, на південь країни. Представники Кременчуцької міської ради ветеранів, Автозаводської та Крюківської районних  ветеранських рад, Об’єднання ветеранів війни і військових конфліктів «Бойове братство» побували на Херсонщині, де вшанували пам’ять визволителів, загиблих у Другій Світовій війні.

 

 

Ветеранський актив Кременчука на базі відпочинку “Корабел” у с. Лазурне. Загальне фото на згадку.

Як розповів учасник естафети, голова Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», полковник у відставці Олег Фещенко, у рамках запланованих пам’ятних заходів кременчужани побували на меморіалах подій Другої Світової війни в Херсоні, поклали квіти та вклонилися пам’яті визволителів,  відвідали історичні музеї та інші пам’ятні місця, зустрілись з місцевими ветеранами.

Користуючись нагодою перебування на півдні країни, кременчуцькі активісти також мали можливість відпочити та оздоровитись на березі Чорного моря. Кілька днів вони провели у с. Лазурне неподалік Скадовську. Під час відпочинку на базі «Корабел» не лише купались та дихали цілющим морським повітрям, а й змагалися! Зокрема, в конкурсі художньої самодіяльності між районними ветеранськими організаціями. Зрозуміло, що конкурс був присвяченій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, а перемогу в ньому здобули ветерани Автозаводського району.

Надія Решетняк, керівник художньої самодіяльності Автозаводської районної ради ветеранів, отримала ювілейну медаль. ЇЇ вручив активістці голова міської ради ветеранів Віталій Сельцов.

За активну роботу з патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня Незалежності.України був нагороджений і  підполковник запасу Юрій Дешко. Подяку міського голови Кременчука йому вручив голова Об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» Олег Фещенко.

Голова “Бойового братства” Олег Фещенко та голвоа міської ради ветеранів Віталій Сельцов вручають відзнаку підполковнику запасу Юрію Дешку.

Приймає відзнаку Надія Решетняк, голова ради ветеранів мікрорайону № 13, керівник художньої самодіяльності Автозаводської ради ветеранів.

Всупереч стихії. “Бойові побратими” під час відпочинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.