Кременчуцьких депутатів збирають на чергову сесію міської ради 31 січня

На 31 січня призначена ХVІІІ сесії Кременчуцької міської ради VІІ скликання. До порядку денного наразі внесено 39 питань, серед яких, зокрема, заслуховування кременчуцького прокурора та головного поліцейського міста щодо діяльності їх підрозділів, рішення про початок реформи в міській медицині, надання фінансової підтримки з міського бюджету комунальним підприємствам, встановлення розміру ставок єдиного податку у Кременчуці на 2017 рік  та інше.

Міським депутатам на сесії 31 січня пропонують затвердити Кредитний договір між КП «Кременчуцьке тролейбусне управління» та ЄБРР від 21 грудня 2016 р., згідно з яким місто планує закупити 50 нових тролейбусів.

Крім того, обранці погодять ще одну кандидатуру багатодітної матері для  присвоєння почесного звання України «Мати – героїня», затвердять список спортсменів-стипендіатів Кременчуцької міської ради на 2017 рік. І, звісно, вирішать цілу низку земельних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто