Кременчуцький «Кубок Хатіко», що відбудеться 14 травня, увійшов до ТОП-6 найкращих травневих фестивалів України

Накйращі фестивалі травня визначала «Комсомольська правда в Україні». Окрім Кременчука, в ТОП-6, за версією інтернет-видання увійшли Мукачево, Ужгород, Кам’янець-Подільський, Кропивницький і Чернігів.

У Кременчуці Всеукраїнський благодійний костюмований парад тварин під назвою «Кубок Хатіко» відбудеться вперше. Як зазначає організатор фестивалю Геннадій Тертичний, захід буде благодійним, усі виручені гроші підуть на допомогу місцевому притулку тварин.
– Володаря головного призу буде вибирати не журі, а гості свята своєрідним «смс-голосуванням». Достатньо купити сердечко-наклейку і віддати її господареві улюбленого вихованця. Хто набере більше голосів, той і стане переможцем, – говорить Геннадій Тертичний.
У рамках фестивалю відбудеться кілька конкурсів – «Кращий національний костюм», «Самий креативний костюм», «Мій талановитий улюбленець» і «Юний господар». Вже зареєструвалося близько півсотні учасників. Серед собак будуть мопси, шарпеї, коллі, популярні нині йорки і джек-рассел-тер’єри. Також у конкурсанти записали котів, поні і навіть равликів.
Почесними гостями параду будуть службові собаки Нацгвардії, як і годиться, у військовій формі. Хвостаті красені покажуть свої вміння шукати вибухівку, наркотики і знешкоджувати противника.
«Винуватці» фестивалю – дворняжки з притулку. Для тварин теж готують костюми і вони будуть на святі. Їх головним призом будуть не кубок, а нові господарі. Кожен бажаючий зможе придивитися до сиріткам і вибрати вихованця до душі. Цій «сім’ї» гарантують заохочення.
Отже, 14 травня всіх бажаючих запрошують на фестиваль до Придніпровського парку, неподалік літньої сцени. Початок- 12.00.

Залишити відповідь