“Кременчукгаз” перекладає відповідальність за свої прорахунки на плечі мешканців

В обласному центрі всім, без виключення, абонентам “Полтавагаз” встановлює лічильники поквартирно, як того потребує закон. А в Кременчуці керівництво “Кременчукгазу” наполегливо намагається встановлювати побудинкові лічильники, чим провокує мешканців на конфлікти та звернення до судів.

ustanovka-chetchika-gaza

На серпневій сесії депутат фракції “Рідне місто” Олександр Роженко озвучив спільну позицію фракцій “Рідного міста” та РПЛ, депутати яких приймали активну участь у “газових війнах”, щодо звернення до Національної комісії, яка здійснює  регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) за роз*ясненням позиції “Кременчукгазу” в питанні встановлення побудинкових лічильників.

Представники кременчуцької влади отримали роз*яснення від Голови НКРЕПК, пана Дмитра Вовка, що інвестиційними програмами газорозподільчих компаній було передбачено 460 мільйонів гривень саме на встановлення індивідуальних лічильників і “Полтавагаз”, на відміну від “Кременчукгазу”, скористалось коштами цих інвестиційних програм.

Тобто “Кременчукгаз” і можновладці, які за ним стоять, чомусь були впевнені, що кременчужан влаштують умови обліку спожитого газу, при яких безконтрольність за обліком кожного окремого абонента, створить нерівні умови для мешканців багатоквартирних будинків. Коли мешканці міста виразили спротив діям “Кременчукгазу”, почалися балачки про відсутність коштів на виконання законів і правил обліку.

Мешканці міста ні в якому разі не зобов*язані вирішувати питання встановлення індивідуальних лічильників за свій рахунок, тому що “Кременчукгаз” не скористався своїми правами і можливостями для забезпечення всіх абонентів лічильниками.

Також є інформація, що один з районих судів міста Запоріжжя визнав незаконним застосування підвищення норми спожитого газу до 9,8 метрів кубічних до абонентів, які відмовились від встановлення загальнобудинкових лічильників. Будемо чекати офіційних підтверджень цієї інформації.

Нагадаємо, що на XV сесії Кременчуцької міської ради був підтриманий спільний проект депутатів Роженка, Сідерки і Шибашова про втановлення за рахунок міського бюджету газових лічильників інвалідам 1-ї групи в кількості 883 особи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто