Кременчуцький обласний госпіталь ветеранів війни – серед кращих в реабілітації учасників АТО

2 роки тривав спільний литовсько-український проект «Литва-Україна: психологічне здоров’я», спрямований на реабілітацію учасників Антитерористичної операції на сході України. 18 квітня в Києві, в Посольстві Литви в Україні, підбили підсумки дворічної роботи. Кременчуцький обласний госпіталь ветеранів війни, який брав активну участь у цьому проекті, назвали серед кращих медичних закладів за програмою реабілітації учасників Антитерористичної операції в Полтавській і Дніпропетровській областях.
Під час обговорення співробітництва та підведення підсумків роботи, міністр охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що проект «Литва-Україна: психологічне здоров’я» був дуже вдалим. І похвалила Кременчуцький госпіталь за активне сприяння реабілітації українських воїнів, які повернулися із зони АТО. Відзначив досягнення кременчужан і куратор проекту – головний психіатр Литви Мартинас Марцинкавичус. Також надійшла пропозиція продовжити цей проект ще на один рік, направивши медпрацівників Кременчуцького госпіталю в якості тренерів персоналу госпіталів в Донецькій і Луганській областях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто