Кременчуцькій патрульній поліції виповнився 1 рік

27 лютого 2016 р. 250 патрульних Кременчука  склали присягу на вірність українському народу. Упродовж минулого року ними  було відпрацьовано 52 740 подій, затримано 285 осіб з підозрою про вчинення кримінальних правопорушень, 17 осіб,  пов’язаних із незаконним поводженням зі зброєю та вибухівкою, 48 –  наркозлочинів, виявлено 30 осіб,  які знаходились у розшуку. З першою річницею служби патрульних вітали на урочистому заході в Міському палаці кульутри.

 

 

Рік тому 250 осіб  пройшли конкурс серед 3000 бажаючих і увійшли до  патрульної поліції Кременчука 

Щодня близько 50 патрульних поліцейських несуть службу, захищаючи спокій міста. Перший рік став для патрульних випробувальним терміном, перевіркою на професіоналізм та довіру громадян.  Як зазначив у вітальноум слові мер міста Віталій Малецький, за цей  рік поліцейські виправдали високий кредит довіри, яким їм надали держава та громадське суспільство. Мер  подякував управлінню патрульної поліції за співпрацю з міською владою та допомогу у вирішенні багатьох важливих питань життєзабезпечення міста, а також вручив Грамоти міськвиконкому кращим поліцейським.

Чергові звання та відзнаки кращим поліцейським вручили начальник Департаменту патрульної поліції, підполковник Євген Жуков, заступники керівника ГУ національної поліції України в Полтавській області Сергій Альошкін і Денис Захарченко,  начальник Управління патрульної поліції у місті Кременчуці лейтенант поліції В’ячеслав Деркач.

Захід завершився концертом за участі артистів Міського палацу культури, а також концертні номери  підготували діти патрульних поліцейських.

Залишити відповідь