Кременчуцькій патрульній поліції виповнився 1 рік

27 лютого 2016 р. 250 патрульних Кременчука  склали присягу на вірність українському народу. Упродовж минулого року ними  було відпрацьовано 52 740 подій, затримано 285 осіб з підозрою про вчинення кримінальних правопорушень, 17 осіб,  пов’язаних із незаконним поводженням зі зброєю та вибухівкою, 48 –  наркозлочинів, виявлено 30 осіб,  які знаходились у розшуку. З першою річницею служби патрульних вітали на урочистому заході в Міському палаці кульутри.

 

 

Рік тому 250 осіб  пройшли конкурс серед 3000 бажаючих і увійшли до  патрульної поліції Кременчука 

Щодня близько 50 патрульних поліцейських несуть службу, захищаючи спокій міста. Перший рік став для патрульних випробувальним терміном, перевіркою на професіоналізм та довіру громадян.  Як зазначив у вітальноум слові мер міста Віталій Малецький, за цей  рік поліцейські виправдали високий кредит довіри, яким їм надали держава та громадське суспільство. Мер  подякував управлінню патрульної поліції за співпрацю з міською владою та допомогу у вирішенні багатьох важливих питань життєзабезпечення міста, а також вручив Грамоти міськвиконкому кращим поліцейським.

Чергові звання та відзнаки кращим поліцейським вручили начальник Департаменту патрульної поліції, підполковник Євген Жуков, заступники керівника ГУ національної поліції України в Полтавській області Сергій Альошкін і Денис Захарченко,  начальник Управління патрульної поліції у місті Кременчуці лейтенант поліції В’ячеслав Деркач.

Захід завершився концертом за участі артистів Міського палацу культури, а також концертні номери  підготували діти патрульних поліцейських.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто