Кременчуцький ЦНАП буде фінансуватись із Державного фонду регіонального розвитку на Полтавщині.

Кременчуцький ЦНАП потрапив до проектів, що фінансуватимуться із Державного фонду регіонального розвитку на Полтавщині.

Замість 20 проектів, як планувалося раніше, коштом Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році на Полтавщині планують профінансувати 12. Зменшення кількості проектів пов’язане зі зменшенням коштів, передбачених для фонду у держбюджеті на цей рік. Так, замість очікуваних понад 5 мільярдів гривень, на проекти Фонду регіонального розвитку у 2016 році виділено лише 3 мільярди.

Як прокоментував голова Полтавської ОДА Валерій Головко, саме тому областям доводиться переглядати свої плани щодо фінансування проектів.

— У 2016 році Полтавська область планувала реалізувати 20 проектів за підтримки Державного фонду регіонального розвитку у форматі співфінансування, — пояснив очільник області. — Увагу акцентували на інфраструктурних проектах об’єднаних територіальних громад та проектах у рамках реалізації стратегії економічного розвитку області. Станом на кінець 2015 року очікувалося, що Полтавська область може отримати 142 мільйони гривень. Проте на сьогодні цю суму зменшено до 80 мільйонів 805 тисяч гривень. При цьому нагадаю, що окремим рядком у Державному бюджеті передбачено один мільярд гривень саме на підтримку об’єднаних територіальних громад. Тому список проектів ми зменшимо, максимально використавши кошти держбюджету насамперед на стратегічні об’єкти.

Сьогодні в ОДА відбулося засідання спеціальної комісії під головуванням першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького. В он-лайн режимі визначилася остаточно із проектами, що фінансуватимуться коштом Державного фонду регіонального розвитку. До 12-ки увійшли об’єкти, до фінансування яких активно залучаються і міські та районні бюджети, повідомила прес-служба ОДА.

Зокрема, йдеться про :

— реконструкцію Полтавського обласного кардіологічного диспансеру;

— будівництво нового стаціонару Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру (добудову лабораторно-діагностичного корпусу завершено у 2015 році);

— термомодернізацію корпусу №2 Горбанівського геріатричного пансіонату для ветеранів війни і праці;

— реконструкцію будівлі та створення у Кременчуці єдиного Центру надання адміністративних послуг;

— завершення реконструкції мосту через річку Хорол у Миргороді (проект розпочато у 2015 році);

— придбання апарату штучної вентиляції легень новонароджених для Гадяцької ЦРЛ;

— будівництво тимчасового об’їзного мосту через річку Сула у Хоролі;

— реконструкцію системи водопостачання у місті Комсомольськ;

— розробку генерального плану селища Великі Сорочинці Диканського району;

— будівництво водогону по вулиці Молодіжній у Машівці;

— добудова школи у місті Червонозаводське Лохвицького району;

— придбання шкільного автобусу для Петриківської ЗОШ Хорольського району.

 

(За матеріалами  міських  друкованих засобів)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто