Кременчуцький ЦНАП відновив послугу з оформлення та видачі біометричних паспортів

Із 19 червня 2017 р. в Центрі надання адміністративних послуг, що знаходиться за адресою: пл Перемоги, 2, відновили прийом документів на оформлення паспорта громадянина України у формі ID – картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Як повідомляє сайт Кременчуцької міської ради www.kremen.gov, ЦНАП забезпечено спеціалізованим технічним обладнанням, програмним забезпеченням для оформлення та видачі документів, що містять безконтактні електронні носії, запроваджена персоніфікована електронна черга, і, крі того, збільшено години прийому.

Зокрема, прийому громадян на оформлення біометричних паспортів (каб. 126)  відбуватиметься 6 днів на тиждень (вихідний день – неділя) по 12 голин щодня  (з 8.00 до 20.00) без обідньої перерви.

Нагадаємо: закордонні паспорти громадяни України можуть оформляти незалежно від місця реєстрації, тобто за цією послугою до кременчуцького  ЦНАП можуть звертатися громадяни незалежно від місця їх проживання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто