Кременчуцький університет увійшов до ТОП-100 світового рейтингу

Три вузи Полтави та Кременчуцький Національний університет ім. М.Остроградського увійшли до ТОП-100 українських ВНЗ у традиційному рейтингу світових університетів за рівнем їх присутності в мережі, який опублікував Webometrics Ranking of World’s Universities.

Новий web-рейтинг університетів світу Ranking Web of Universities складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у липні 2017 р.. При цьому враховувалась кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів.

Кременчуцький національний університет ім М. Остроградського набрав 73 бали, випередивши Полтавську державну аграрну академію (98 балів) та трохи поступившись Полтавському національному технічному університету ім. Ю.Кондратюка (64). Перше місце по Полтавській області посів Полтавський національний педагогічний університет з 46 балами.

Загалом, рейтинг охоплює понад 27 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто