Кременчуцький юнак став чемпіоном України з дзюдо

88206129aea5

15-16 травня у Києві проходив Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 16-ти років. Кременчуцькі спортсмени КСЄ «Легіон-Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, привезли золото і бронзу.

Як повідомив Заслужений тренер України з дзюдо Василь Волошин, у чемпіонаті взяла участь рекордна кількість спортсменів з усієї країни – 560 осіб. У ваговій категорії 60 кг 1-ше місце здобув вихованець клубу «Легіон-Спорт» Максим Беляєв.

– В його ваговій категорії було аж 60 учасників. Хлопець провів 6 поєдинків і всі виграв, – з гордістю розповідає тренер. – Він заслужено став чемпіоном України.

Ще один кременчуцький спортсмен, вихованець клубу «Легіон-Спорт» привіз зі столиці бронзу. У ваговій категорії +81 кг провів 4 поєдинки Андрій Осадчук. Лише один бій хлопець програв і став бронзовим призером чемпіонату. Василь Волошин спортивними досягненнями своїх підопічних задоволений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто