Кременчужан запрошують на Велике водосвяття

1421135761_img_5851

У свято Хрещення Господнього в Кременчуці відбудеться низка заходів з нагоди Великого освячення води. Так, 19 січня на набережній Дніпра біля річкового вокзалу єпископ Кременчуцький і Лубенський Миколай традиційно проведе чин Великого водосвяття. Початок архієрейського Богослужіння об 11.00. Також освячення води буде проведено в районі Демуровской човнової станції на Дніпрі, і в районі Свято – Преображенського храму на р. Сухий Кагамлик.
На Водохреща також відбудеться традиційний Хресний хід за участі духовенства і віруючих Української Православної Церкви Київського патріархату. Від Свято-Миколаївського кафедрального собору о 12.30. хода вирушить до річкового вокзалу, де й відбудеться Велике водосвяття.
За церковними правилами, чин малого освячення води може відбуватися в будь-який день, а чин Великого освячення води – лише 18 і 19 січня. Вода, освячена в ці дні, має особливу силою. Її називають агиасмой (великою святинею) і благоговійно зберігають протягом усього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто