Кременчужан запрошують взяти участь у конкурсі «Вишиваний Кременчук»

Із 1 серпня управління у справах сім’ї, дітей та молоді Кременчуцького міськвикокному розпочало прийом заявок на участь у конкурсі «Вишиваний Кременчук», присвяченому Дню Незалежності України.

Конкурс проводитьcя за номінаціями:

«Краща жіноча вишиванка (сукня)»;
«Краща чоловіча вишиванка»;
«Краща дитяча вишиванка (сукня)»;
«Найбільша родина у вишиванках»;
«Краща старовинна вишиванка (сукня)»;
«Краща авторська вишиванка (сукня)»;
«Кращий вишитий рушник»;
«Краща вишита картина національного сюжетного спрямування»;
«Краща вишиванка з бісеру».
Крім заяви для участі в конкурсі треба додати фото виробу та паспорт виробу (опис історії виробу, матеріал виробу, техніка виконання). 22 серпня у великій залі мерії відбудеться демонстрація вишиванок учасниками конкурсу, під час якого журі визначить переможців у кожній з номінацій. Крім того, за результатами інтернет-голосування з 14 по 20  серпня на сайті газети «Кременчуцький ТелеграфЪ» буде визначений переможець «Глядацьких симпатій».

Урочисте ж нагородження переможців відбудетьяс  на літній сцені парку культури та відпочинку «Придніпровський» 24 серпня. Їм вручать грамоти та цінні подарунки.

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто