Кременчужанам пропонують відшукати туристичну родзинку міста й представити її на конкурс «Обличчя Кременчука -2017»

20 червня стартує Відкритий міський творчий конкурс «Обличчя Кременчука -2017», організований мерією та КП «Кременчук-Інвест». Всім охочим віком від 12 до 75 років пропонують представити свої твори на тему туристичної привабливості Кременчука у формі емблеми, логотипу, макету сіті-лайту, сувенірної продукції, скульптури або просто фотографії Кременчука. Переможців у кожній з номінацій визначать у вересні в рамках святкування Дня міста. Їм обіцяють дипломи та грошову винагороду.

 Щука з Кременчука є лише в нашому місті. Ідея  скульптури – візитної картки Кременчука належить газеті “Кременчуцька Панорама”, а встановили Щуку за сприяння Благодійного фонду “Джерело Дніпра”. Автор роботи – кременчуцький скульптор Володимир Максименко.  

Як повідомляє сайт Кременчуцької імської ради, метою проведення конкурсу є розкриття творчого потенціалу городян, виховання підростаючого покоління в дусі патріотизму та любові до рідного краю, розповсюдження інформації про туристичний потенціал міста та позиціонування Кременчуччини як туристичного центру України.

Найкращі твори учасників будуть використані в рекламних, промоційних та інших заходах, спрямованих на формування позитивного іміджу міста Кременчука в Україні та за кордоном.

Роботи на конкурс приймаються з 20 червня по 15 вересня 2017 р. Переможці будуть визначені конкурсною комісією до 24 вересня.

 

 

Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати в КП «Кременчук-Інвест».

Контакти:

Тел.: (05366) 3-30-13, (0536) 79-16-03, 050-948-10-53, 098-617- 98- 63

Факс: (0536) 79-16-02, ел. пошта: kremen.invest@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто