Кременчужани можуть звернутися до «Ощадбанку» за кредитами на утеплення своїх будівель. Видачу «теплих кредитів» відновлено

Минулого тижня “Ощадбанк” відновив видачу кредитів на здійснення енергоефективних заходів у рамках державної програми «Ощадний дім». У Кременчуцькому міськвикономі звертають увагу мешканців міста:  отримати «теплийкредит» можуть фізичні та юридичні особи, в тому числі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Кредит розміром до 50 тис. грн надається на  придбання енергозберігаючих матеріалів та «негазових» котлів. Частину суми відшкодує держава в рамках Програми “Ощаднйи дім”.

 Згідно з програмою «Ощадний дім», держава відшкодовує частину кредиту. Багато кременчужан уже встигли скористатися пропозицією до її призупинення.

На самому сайті Ощадбанку повідомляються умови кредиту:

Ощадбанком відновлено кредитування на придбання енергозберігаючих матеріалів та «негазових» котлів з відшкодуванням частини суми кредиту в рамках Державної програми.

На придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (крім природного газу та електроенергії) з відшкодуванням від 20 до 35 відсотків суми кредиту (максимум 12 тис. грн.)

На придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів з відшкодуванням35 відсотків суми кредиту (максимум 14 тис.грн.).

Умови одержання кредиту:

Сума кредиту – від 1 000 до 50 000 грн.
Початковий внесок – від 10 % вартості товару.
Cтрок кредитування – до 3 років.
Процентна ставка – 24,5 % річних.
Разова комісія за надання кредиту – 3 % від суми кредиту.

Документи, що потрібні:

паспорт

податковий номер

документ про отримані доходи за 6 місяців

рахунок-фактура на товар

Залишити відповідь