Кременчужани перемогли у змаганнях з плавання

142469053156

На спортивній базі водноспортивного комплексу «Нептун» КНУ ім. Остроградського відбулись змагання з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями. Захід організовано комітетом з фізичної культури і спорту Крюківської районної ради та відділом з питань фізичної культури і спорту міськвиконкому.

У змаганнях приймали участь спортсмени з різних міст України – Херсону, Харкова, Дніпропетровська, Кіровограда, Ужгорода, Комсомольська,  Кривого Рогу, Запоріжжя і Кременчука.

Спортсмени-інваліди змагались на дистанціях  50, 100, 200, 400 метрів вільним стилем; 50, 100 метрів на спині; 50, 100 метрівбрасом; 50, 100 метрів батерфляєм.

Змагались кожен у своїй нозології  – з враженням опорно-рухового апарату, з враженням зору,  з враженням інтелекту, та враженням слуху.

За підсумками змагань команда м. Кременчука здобула перемогу.

Інформація  голови комітету з фізичної культури і спорту Келембет Ганни Борисівни

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто