Кременчужани перемогли зло під Полтавою

1429782507_img_6405

Вже котрий рік поспіль на лісних галявинах під Полтавою рольовики та реконструктори з усієї України збираються, аби зануритися в карколомні пригоди персонажів «Володаря кілець» – адже там відбувається полігонно-рольове моделювання уривків із книги. Впродовж цілого року люди готуються, вкотре перечитують улюблений роман та переглядають фільми, вигадують собі персонажів, шиють костюми, аби 2 дні відчути себе одним із мешканців Середзем’я.
Цьогоріч на полігоні (території для реконструкції) зібралися люди і «нелюди» із Кременчука, Полтави, Харкова, Дніпропетровська та Одеси. Кременчужани в своїй більшості обрали абсолютно невластиву їм локацію – Рівендел, котрим правив напів-ельф Елронд. Ельфи у виконанні кременчужан вийшли доволі колоритні, але не автентичні: коротко підстрижені, бородаті, з обвислими животиками й абсолютно без ельфійських великодуховних мармизок. Хоча були й ті, хто вже традиційно приєднався до короля Трандуїла у Великому Зеленоліссі.
Гра пішла абсолютно не за встановленим задумом, коли правителя Рівендела та двох його синів викрали прадавні араби. Тож його дружині довелося виконувати повноваження чоловіка і шукати союзників для боротьби зі злом. На щастя, на заклик відгукнулися майже всі народи казкового світу, й об’єднане військо захопило цитадель Темного володаря з першого ж штурму. Ну, а після перемоги всі жителі Середзем’я боролися з чумою, укладали контракти та святкували.
Звісно, були і неприємні речі – майстри не прочіпували зброю та лати (чіп – це маленька стрічка, котра показує силу зброї та міцність броні) і не видали сертифікати на магічні вміння половині полігона. Тож учасники грали самі по собі і дякували, що організатори хоча б не заважають. Але всі награлися досхочу – самі собі вигадували пригоди і самі долали труднощі, тож всі залишилися задоволеними. А ще приємно, що погода вдень була сонячною та не заважала грати і лише вночі йшли дощі.

Дмитро Малишко

Залишити відповідь