Кременчужани перемогли зло під Полтавою

1429782507_img_6405

Вже котрий рік поспіль на лісних галявинах під Полтавою рольовики та реконструктори з усієї України збираються, аби зануритися в карколомні пригоди персонажів «Володаря кілець» – адже там відбувається полігонно-рольове моделювання уривків із книги. Впродовж цілого року люди готуються, вкотре перечитують улюблений роман та переглядають фільми, вигадують собі персонажів, шиють костюми, аби 2 дні відчути себе одним із мешканців Середзем’я.
Цьогоріч на полігоні (території для реконструкції) зібралися люди і «нелюди» із Кременчука, Полтави, Харкова, Дніпропетровська та Одеси. Кременчужани в своїй більшості обрали абсолютно невластиву їм локацію – Рівендел, котрим правив напів-ельф Елронд. Ельфи у виконанні кременчужан вийшли доволі колоритні, але не автентичні: коротко підстрижені, бородаті, з обвислими животиками й абсолютно без ельфійських великодуховних мармизок. Хоча були й ті, хто вже традиційно приєднався до короля Трандуїла у Великому Зеленоліссі.
Гра пішла абсолютно не за встановленим задумом, коли правителя Рівендела та двох його синів викрали прадавні араби. Тож його дружині довелося виконувати повноваження чоловіка і шукати союзників для боротьби зі злом. На щастя, на заклик відгукнулися майже всі народи казкового світу, й об’єднане військо захопило цитадель Темного володаря з першого ж штурму. Ну, а після перемоги всі жителі Середзем’я боролися з чумою, укладали контракти та святкували.
Звісно, були і неприємні речі – майстри не прочіпували зброю та лати (чіп – це маленька стрічка, котра показує силу зброї та міцність броні) і не видали сертифікати на магічні вміння половині полігона. Тож учасники грали самі по собі і дякували, що організатори хоча б не заважають. Але всі награлися досхочу – самі собі вигадували пригоди і самі долали труднощі, тож всі залишилися задоволеними. А ще приємно, що погода вдень була сонячною та не заважала грати і лише вночі йшли дощі.

Дмитро Малишко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто