Кременчужани познайомились з мусульманською культурою і історією Ісламу.

В рамках проведення Днів ісламської культури в Кременчуці, мешканці нашого рідного міста, змогли познайомитися з маловідомою для них культурою та релігією мусульманського світу.

abuja_tcm631-2363915

Історія мусульман дуже багата, а їхня культура багатогранна. Сьогодні все більше і більше людей цікавляться життям, традиціями і побутом мусульман.

Мусульманська громада Кременчука “ІСЛАМ” завжди приймає активну участь у громадському житті рідного міста, регулярно проводить благодійні заходи, допомагає бідним і нужденним. Спільно з адміністрацією кременчуцької міської бібліотеки ім. Горького мусульмани Кременчука організували і провели «Вечір Ісламської культури». Серед запрошених і присутніх були громадські діячі, журналісти та звичайні мешканці міста, які були зацікавлені культурою, традиціями та звичаями мусульман.

Мешканці Кременчука вже не вперше знайомляться з Ісламом, адже подібні заходи кременчуцька громада мусульман проводить регулярно. Ознайомлюючи людей з релігією миру і добра, мусульмани намагаються зруйнувати у свідомості людей стереотипи, які склались від відсутності інформації про мусульман в нашій країні.

unnamed-2

Голова кременчуцької громади пан Сабір Лазунін разом із представниками мусульманської громади Полтави привітали усіх присутніх, після чого Імам полтавської Мечеті – шейх Амін прочитав коротку ознайомчу лекцію про історію винекнення релігії Іслам, Потім гості заходу дивилися фільм про життя найвидатніших Божих пророків.

Імам кременчуцької Мечеті – шейх Тагір подякував всим учасникам заходу за теплоту спілкування. Депутат міської ради Володимир Шибашов і адміністрація кременчуцької бібліотеки подякували мусульманам за участь у розвитку нашого мультикультурного суспільства.

Адже мусульмани діють за принципом, якому вчив останній Божий Пророк Мухаммад, мир Йому – будьте як дощ, щоб всюди від вас була користь для всіх оточуючих. Також закликав Пророк Мухаммад, мир Йому, щоб мусульмани були прикладом у всьому хорошому для людей і завжди допомагали нужденним.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=Qw9znWGci0A”/]

Нехай Всевишній Творець дарує ще більше успіхів громаді мусульман Кременчука, в їх роботі, спрямованої на благо розвитку нашої країни України. Амін!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто