Кременчужани познайомились з мусульманською культурою і історією Ісламу.

В рамках проведення Днів ісламської культури в Кременчуці, мешканці нашого рідного міста, змогли познайомитися з маловідомою для них культурою та релігією мусульманського світу.

abuja_tcm631-2363915

Історія мусульман дуже багата, а їхня культура багатогранна. Сьогодні все більше і більше людей цікавляться життям, традиціями і побутом мусульман.

Мусульманська громада Кременчука “ІСЛАМ” завжди приймає активну участь у громадському житті рідного міста, регулярно проводить благодійні заходи, допомагає бідним і нужденним. Спільно з адміністрацією кременчуцької міської бібліотеки ім. Горького мусульмани Кременчука організували і провели «Вечір Ісламської культури». Серед запрошених і присутніх були громадські діячі, журналісти та звичайні мешканці міста, які були зацікавлені культурою, традиціями та звичаями мусульман.

Мешканці Кременчука вже не вперше знайомляться з Ісламом, адже подібні заходи кременчуцька громада мусульман проводить регулярно. Ознайомлюючи людей з релігією миру і добра, мусульмани намагаються зруйнувати у свідомості людей стереотипи, які склались від відсутності інформації про мусульман в нашій країні.

unnamed-2

Голова кременчуцької громади пан Сабір Лазунін разом із представниками мусульманської громади Полтави привітали усіх присутніх, після чого Імам полтавської Мечеті – шейх Амін прочитав коротку ознайомчу лекцію про історію винекнення релігії Іслам, Потім гості заходу дивилися фільм про життя найвидатніших Божих пророків.

Імам кременчуцької Мечеті – шейх Тагір подякував всим учасникам заходу за теплоту спілкування. Депутат міської ради Володимир Шибашов і адміністрація кременчуцької бібліотеки подякували мусульманам за участь у розвитку нашого мультикультурного суспільства.

Адже мусульмани діють за принципом, якому вчив останній Божий Пророк Мухаммад, мир Йому – будьте як дощ, щоб всюди від вас була користь для всіх оточуючих. Також закликав Пророк Мухаммад, мир Йому, щоб мусульмани були прикладом у всьому хорошому для людей і завжди допомагали нужденним.

Нехай Всевишній Творець дарує ще більше успіхів громаді мусульман Кременчука, в їх роботі, спрямованої на благо розвитку нашої країни України. Амін!

Залишити відповідь