Кременчужани шукатимуть взаєморозуміння

1437564374_konferenciya

23 липня о 15.30 у великій конференц-залі готелю «Кремінь» зустрінуться представники етнічних та релігійних спільнот м. Кременчук, переселенці, представники влади та громадськості. Як говорять організатори – представники громадської організації «Культурний діалог», – основна мета зустрічі – зруйнувати стереотипи, забезпечити діалог та взаємодію між різними групами людей, залучити їх до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Проводити зустріч буде правозахисниця, журналістка та тренерка із Києва Ольга Веснянка.
Організатори обіцяють особливу увагу звернути на проблеми нацменшин (мусульманської та єврейської громади міста), а також вимушених переселенців.

Захід буде відбуватися в рамках проекту “Кампанія зміни громадської думки для руйнування негативних стереотипів та налагодження діалогів між жителями міста Кременчука”., що реалізується за підтримки Літературного угрупування «СТАН» в рамках проекту Мережі Меншин Східного Партнерства, що діє за фінансової підтримки Європейського Союзу в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто