Кременчужани вшанували Тараса Шевченка

9 березня, з нагоди з нагоди 203- річниці від дня народження Великого сину українського народу Тараса Григоровича Шевченка в Кременчуці зранку відбувся урочистий захід. Представники влади та громадськості міста вклонилися пам’яті Кобзаря й поклали квіти до його пам’ятника в парку «Ювілейний».

 

 

Секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, перший заступник міського голови Володимир Пилипенко, віце-мери , депутати міської ради, громадськість поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

На урочистому заході перед присутніми виступили учасники колективу художньої самодіяльності терцентру   Автозаводського району, вони декламували вірші поета та  виконували патріотичні пісні. Уривок поеми «Берестечко» Ліни Костенко  прочитав  студент Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка, учасник народного театру «Арлекін» Віталій Куцовол.

Секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, перший заступник міського голови Володимир Пилипенко, віце-мери Ольга Усанова, Дмитро Кравченко, Руслан Проценко, депутати міської ради, представники громадських організацій, студенти та небайдужі до творчості Кобзаря мешканці міста поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Фото з офіційного сайту Кременчуцької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто