Кременчужани зможуть поставити підпис проти будівництва Беланівського ГЗК

Народний депутат України Сергій Каплін відправив меру Кременчука Олегу Бабаєву лист-повідомлення, в якому повідомляє, що встановить в місті 15 наметів-приймалень, в яких кременчужани зможуть поставити свій підпис проти будівництва Беланівського Гзк.
За словами Сергія Капліна, кременчуцькі вчени вважають, що будівництво Беланівського ГЗК призведе до загибелі річки Псел, і може викликати незворотні зміни ландшафтів, ґрунтів і водних запасів регіону. Крім того виникає загроза інфільтрації фенольних сполук від ставка-випарника заводу «Укртатнафта» в ґрунтові води, а звідти попадання фенолів і ропи у води річки Псел. На думку громадськості, будівництво Беланівського Гзк може призвести до погіршення ситуації в соціально-економічного та екологічній сферах регіону.
Враховуючи зазначене, нардеп пише, що в місті почнуть роботу його намети-приймальні, в яких будуть збирати підписи громадян під зверненням до Президента України, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади і міжнародним організаціям з метою реагування й вирішення конфліктної ситуації.

Залишити відповідь