Кременчужанин Денис Пояцика вийде на бій з «Британськими лев’ячими серцями»

1356648950_denis-poyacyka-2

Стали відомі склади пар у матчевій зустрічі Всесвітньої серії боксу між командами «Британські лев’ячі серця» та «Українські отамани», які змагатимуться у четвер, 12 березня. Зокрема в цьому поєдинку на центральному рингу Лондона (у спортивному комплексі «Йорк-Холл») виступатимуть такі представники команди «Українські отамани»: Хасанбой Дусматов, Микола Буценко, Мгер Оганісян, Хуршидбек Норматов та капітан команди, вихованець КСЄ «Легіон-Спорт» Денис Пояцика – він змагатиметься у ваговій категорії 91 кг.
Нагадаємо, що зараз «Українські отамани», маючи 14 очок, посідають у групі «А» WSB 3-тє місце – наших хлопців випереджають «Кубинські приборкувачі» та «Команда боксерів Росії». Британська ж команда розмістилася на шостій позиції у групі з дев’ятьма очками в активі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто