Кременцуцькі екологи зайняли друге місце

140378435467

Команда юних екологів Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді посіла друге місце у VIII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів.

З 20 по 23 червня 2014 року у Полтавській області проводився VIII Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів. У зборі взяли участь 20 команд з 16 областей України.

Команди учасники разом з науковцями природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка провели дослідження біорізноманіття на території регіональних ландшафтних парків «Нижньоворсклянський» (Кобеляцький район) та «Диканський» (Диканський район), виконали ряд практичних завдань з ботаніки,  зоології, ентомології, гідробіології, орнітології, мікології та визначили чинники антропогенного впливу на навколишнє середовище, представили свою науково-дослідницьку роботу та фотовиставки.

За результатами конкурсних випробувань команда юних екологів Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді посіла друге місце.

За інформацією Кременчуцької міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто