Кременцуцькі екологи зайняли друге місце

140378435467

Команда юних екологів Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді посіла друге місце у VIII Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів.

З 20 по 23 червня 2014 року у Полтавській області проводився VIII Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів. У зборі взяли участь 20 команд з 16 областей України.

Команди учасники разом з науковцями природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка провели дослідження біорізноманіття на території регіональних ландшафтних парків «Нижньоворсклянський» (Кобеляцький район) та «Диканський» (Диканський район), виконали ряд практичних завдань з ботаніки,  зоології, ентомології, гідробіології, орнітології, мікології та визначили чинники антропогенного впливу на навколишнє середовище, представили свою науково-дослідницьку роботу та фотовиставки.

За результатами конкурсних випробувань команда юних екологів Кременчуцького еколого-натуралістичного центру учнівської молоді посіла друге місце.

За інформацією Кременчуцької міської ради.

Залишити відповідь