Крига скресла. У парку «Крюківський» нарешті почали наводити лад.

Подбати про крюківян, облаштувавши для них єдиний на правобережжі парк, неодноразово просили міську владу мешканці Крюкова й депутати. Зокрема, член фракції «Рідне місто» в Кременчуцькій міській раді Валентина Головко постійно порушувала це питання на засіданнях депутатських комісій, наголошуючи на необхідності прибрати територію парку, розбити алеї, висадити нові дерева й встановити ігрові майданчики та атракціони для дітей. І ось нарешті, в рамках весняного прибирання, парк «Крюківський» зазнав відчутних змін. Прибирав у ньому особисто мер Вфіталій Малецький разом із Молодіжним парламентом. По завершенні «Зеленої толоки» міський голова гучно заявив про наміри перетворити парк «Кюківський» на перлину правобережної частини міста.

 

 Цього року у парку «Крюківський» висадять понад 560 рослин, дерев, кущів, квітів тощо, буде встановлено й новий сучасний багатофункціональний дитячий майданчик, про якйи неодноразово просила депутат міської ради від Крюкова Валентина Головко. 

 Як відомо, у парку «Крюківський» із цього року з’явився власний директор та цілий штат працівників чисельністю аж 18 осіб.  Адже тут створено  комунальний заклад культури і відпочинку, який тепер і повинен дбати про цей зелений куточок правобережної частини міста. Однак, поки що, вочевидь, працівники парку ще не розім’ялися, бо самостійно прибрати … га парку вони не в силі. На допомогу покликали цілий легіон молоді, аж 500 осіб! Граблями озброївся навіть сам міський голова, долучилися  депутати Кременчуцької міської ради, студенти та учні навчальних закладів правобережжя, працівники Крюківської районної адміністрації, працівники вагонобудівного заводу. Після плідної праці всіх учасників толоки пригостили смачною кашею, а мер Віталій Малецький поспілкувався з пресою й озвучив наміри змінити парк «Крюківський» до невпізнаності. В кращому сенсі цього слова. Тут вже обізвався й директор комунального підприємства «Парк «Крюківський» Олександр Непша,  повідомивши, що цього року працівниками було сплановано та  висаджено дві клумби на центральний алеї парку,  найближчим часом планують  висадити ще дві. Загалом,  цього року у парку «Крюківський»  буде висаджено більше 560 рослин, дерев, кущів, квітів тощо. Восени  планують висадити ще більше  140 кущів невисоких троянд, щоб вже наступного року вони  цвіли і радували крюків`ян.

Влітку у парку також планують встановити новий сучасний багатофункціональний дитячий майданчик, на травневій сесії Кременчуцької міської ради депутати прийматимуть рішення про виділення коштів на ці цілі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто