Кримінальну справу щодо депутата міськради Геннадія Алексєєва та двох його спільників розглядатиме Козельщанский райсуд

Прокуратура Полтавської області закінчила досудове розслідування у кримінальному провадженні та направила до суду обвинувальний акт та матеріали кримінальної справи по трьом обвинуваченим, один з яких є депутатом Кременчуцької міськради. Їх підозрюють в отриманні хабарів за приватизацію кімнат в гуртожитках міста.
Як повідомила прес-служба обласної прокуратури, дії обвинувачених кваліфіковані по ч. 3 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням цієї вигоди) КК України. У грудні минулого року прокуратура виявила більше десяти фактів одержання депутатом і двома його спільниками неправомірної вигоди на загальну суму понад 80 тис. грн. Будучи членами робочої групи з приватизації житла, вони вимагали гроші за надання дозволів на приватизацію житлових кімнат у гуртожитках.
Прокуратура області направила клопотання про розгляд цієї справи в Апеляційний суд Полтавської області, який прийняв рішення про розгляд справи в Козельщанском райсуді.
Як стало відомо, цю кримінальну справу буде розглядати суддя Анатолій Мурашко, який є одним з найбільш досвідчених – в суді він працює більше 20 років. Попереднє слухання справи призначене на 10 годину 17 травня. Судові засідання, у зв’язку з великою кількістю свідків та представників ЗМІ, вирішено проводити у великому залі суду.

Залишити відповідь