«Кристал» – кращий у дворовому футболі

Кращий гравець – Максим Гемба, першокурсник льотного коледжу (команда «Кристал») приймає привітання від Юрія Гриценка

Кращий гравець – Максим Гемба, першокурсник льотного коледжу (команда «Кристал») приймає привітання від Юрія Гриценка

24 квітня на Молодіжному стартував четвертий сезон турніру з футболу серед дворових команд «Шкіряний м’яч», організований громадською організацією «Рідне місто». Всі учасники турніру отримали нагороди та подарунки.

На урочистому відкритті турніру з футболу серед дворових команд на призи ГО «Рідне місто» депутат міської ради Юрій Гриценко привітав всіх учасників:

– Мені дуже приємно, що число учасників турніру з кожним роком зростає. Ми даємо можливість молоді, яка любить футбол, грати в нього на рівні офіційних змагань. Нам приємно бачити усміхнені обличчя дітей, які захоплені спортом і ведуть здоровий спосіб життя.

Це вже четвертий за рахунком турнір із дворового футболу «Шкіряний м’яч», який проводить у Кременчуці ГО «Рідне місто». Цьогоріч, до речі, він проходив на футбольному полі, відремонтованому активістами ГО «Рідне місто» у квт. 287 на Молодіжному. Біля футбольного майданчика встановили лави та висадили дерева. Під час турніру тут зібралося понад 100 учасників та вболівальників.

А перше місцетурніру цього року виборола команда «Кристал». На другому місці – гравці команди «Мрія», а бронзу здобули футболісти з «Калібру».

– Футбол – моє улюблене захоплення, він допомагає прагнути до мети. У нас вже були перемоги, але цей турнір для нас був важливим. Ми дуже вдячні організаторам, – зазначив 16-річний капітан «Кристала» Олег Ященко й подякував команді за чудову і злагоджену гру.

Команди-фіналісти булинагороджені медалями, дипломамиі кубками. Крім того, всі команди-учасниці отримали по футбольному м’ячу від «Рідного міста». Жоден із футболістів не залишився без подарунка і солодких призів.

«Змагання вдалися. Про це свідчать щасливі очі хлопців та їхнє бажання грати далі. Сподіваємося, що в майбутньому ми зможемо залучити ще більше учасників і свято футболу матиме своє продовження», – відзначили організатори заходу.

Капітан команди-переможця Олег Ященко

Капітан команди-переможця Олег Ященко

Кращий воротар – Владислав Чернов, учень школи № 24 (команда «USB»)

Кращий воротар – Владислав Чепур, учень школи № 8 (команда «Мрія»)

Болельщики 1IMG_8863 IMG_8933 IMG_8972 IMG_9111 IMG_9163 IMG_9194IMG_89201

Залишити відповідь