Круглий стіл «Громадський бюджет».

    Громадськість міста Кременчука, цієї п’ятниці о 18.00 у малій залі № 1 міськвиконкому, прийме участь у круглому столі «Громадський бюджет, як інструмент залучення громади до прийняття рішень».
Представники міської влади, спільно з громадськими активістами, зберуться для обговорення досвіду громадського бюджету, який впроваджується у містах Черкасах, Світловодську і Полтаві.
Запрошені експерти прокоментують порядок обговорення громадського бюджету у цих містах.. Будуть проговорені перспективи затвердження міської цільової програми «Громадський бюджет» на 2016-2020 роки, з винесенням на чергову сесію Кременчуцької міської ради.
Також, в ході круглого столу будуть розглядатись питання щодо залучення проектних заявок, проведення громадської експертизи, публічного голосування і реалізації громадських ініціатив.
Кременчужани переконані, що реалізація проекту допоможе активізувати територіальну громаду міста і дасть можливість проводити зміни на краще власними зусиллями.
При підтримці Полтавської філії Суспільної Служби України, громадська організація «Європейський вибір» започаткувала ідею Громадського Бюджету у місті Кременчук. Ще у минулому році, ініціативна група цієї організації розробила положення, підготувала проект рішення і винесла його на розгляд чергової сесії Кременчуцької міської ради 30 вересня 2015 року. Але депутатами не було прийнято рішення по цьому питанню.
Тому, громадськість міста сподівається, що проведення круглого столу «Громадський бюджет, як інструмент залучення громади до прийняття рішень», дозволить підготувати новий проект рішення міської цільової програми «Громадський бюджет» на 2016-2020 роки із зауваженнями і пропозиціями широких верств населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто