Крюків освітлюють за рахунок європейських інвестицій

 

У правобережній частині міста, на вулицях Крюкова, працівники КП «Міськсвітло» розпочали встановлювати світлодіодні світильники, придбані за рахунок інвестиційних коштів компанії «Нефко». Про це повідомила прес-служба Кременчуцького міськвиконкому. Загалом, світлодіодні лампи, які заощаджують електроенергію, планують встановити на 22-х вулицях.

 

 

Кредит на освітлення вулиць наданий НЕФКО під 3% річних. 

Крюків нарешті почав позбуватися слави околиці, позабутої владою. На тих його вулицях, що не освітлювалися з 1980-х років або тих, де використовувалися лампи  50-ти річної давнини, з’являться нові сучасні ліхтарі. В мерії повідомили, що в правобережній частині міста розпочали реалізовувати інвестиційний проект за  кошти компанії «НЕФКО». Вартість цього проекту – понад  5 млн грн.

За словами начальника міського УЖКГ Івана Москалика, на сьогодні вже встановлено 123  LED – світильників  із запланованих 624 одиниць. Цієї кількості вистачить, щоб освітити 22 вулиці.

Нагадаємо, що дозвіл міському УЖКГ на  залучення кредиту НЕФКО для фінансування модернізації вуличного освітлення Кременчука депутати Кременчуцької міської ради надали в травні 2016 р.  Кредит у сумі 5, 61 млн грн під 3% річних був отриманий у Північної Екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) з пільговим періодом в 1 рік. (НЕФКО – корпорація, створена в 1990 р.і п’ятьма країнами Північної Європи: Данією, Ісландією, Норвегією, Фінляндією і Швецією. Вона надає фінансову підтримку різним екологічно важливих проектів, головним чином, у країнах Центральної і Східної Європи).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто