Куди піти на День Незалежності

42298FE4-2F2A-49D1-93FA-0BCB389DFAA5_mw1024_s_n

На День Незалежності Кременчук перетвориться на справжній осередок української національної творчості. 24 серпня місто проведе  грандіозний Парад Вишиванок. Участь у ньому планують взяти близько 10 000 осіб. Кременчук стане серцем України і покаже всій країні, що ми – місто патріотів.

Заплановано проведення:

–  наймаштабнішого за всю історію міста Параду Вишиванок з проведенням конкурсу на кращу вишиванку;

–  створення привітання Україні із «живого» полотна;

–  святкового велопробігу з національною символікою, в якому приймуть участь близько 500 учасників;

–  виставок та майстер-класів від аматорів художньої творчості Кременчука;

–  національного танцювального флеш-мобу, в якому будуть задіяні близько 300 кременчужан;

–  парад «Автовишиванка», в якому приймуть участь машини, вбрані в національну символіку.

Епіцентром цих патріотичних заходів має стати центр Кременчука: сквер «Жовтневий», площа Незалежності та прилеглі до них вулиці. Сквер «Жовтневий» має перетворитися на виставкову залу та арт-студію майстрів пензля. В ньому зранку навколо музичного фонтану відкриється експозиція дитячих картин та виставка малюнків студії  учасників «Маленький принц» із м. Полтави. Також буде організована виставка  майстринь акварелі Зої Овраменко та Оксани Бойко, які на очах кременчужан писатимуть морські пейзажі,  букети маків. У всіх бажаючих  з’явиться  унікальна можливість стати моделлю художників-портретистів Надії Шацило, Юлії Прядко та Олега Леонова.

Низку творчих заходів доповнять майстер-класи з виготовлення витинанок. Цьому виду мистецтва навчатимуть викладач навчального центру «Лідер» Дмитро Король та його вихованці. Арт-студія  «Крок» із художницею Оленою Мокрою на алеях скверу  створюватимуть власну мапу України, наповнену символікою оберегів наших пращурів, виконуючи візерунки в двох кольорах: блакитним та жовтим.

Також до проведення святкової програми з нагоди  Дня незалежності України мають долучитися  колоритні пані з народного хору «Райське дерево» під керівництвом Світлани Потябіної, які співатимуть  давніх українських пісень.

Концертна програма, присвячена державним святам, буде проводитися у Міському парку культури та відпочинку «Придніпровський». Цього дня на літній естраді будуть виступати  кращі самодіяльні колективи Кременчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто