Квитки на приміські дизелі дорожчають

Тарифи на проїзд у приміських потягах підвищать з 28 квітня на 30%. Про це повідомила прес-служба «Південної залізниці». Це стосується і потягів, які курсують з залізничного вокзалу Кременчука та Крюкова. Залізничники кажуть: тарифи на приміські потяги не підвищувались останні 4 роки, тоді як витрати на організацію таких перевезень значно збільшились. Втім, навіть з урахуванням квітневого підвищення приміські потяги залишаються збитковими для залізниці через велику кількість пільговиків, які мають право на безкоштовний проїзд. Ці збитки ані держава, ані міські бюджети залізничникам не компенсують.
В адміністрації «Південної залізниці» також повідомили, що нові тарифи узгоджені з облдержадміністраціями, на території яких здійснюється курсування потягів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто