Лави об’єднання «Бойове братство» поповнились новими членами

Кременчуцьке Обєднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» підбило підсумки своєї роботи за 2016 р. На урочистому зібранні з цього приводу бойових побратимів щиро привітав голова об’єднання, полковник запасу Олег Фещенко. Він відзначив конструктивну діяльність організації в році, що минає, нагородив активістів та вручив членські квитки новим побратимам. Перед присутніми також виступили секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко та начальник Кременчуцького військового гарнізону Олександр Келембет.

 Голова “Бойового братства” Олег Фещенко вручає Почесну грамоту за активну роботу полковнику запасу Сергію Железнякову. 

 У 2016 р. «Бойове братство» відзначило вже 11-річницю з часу свого створення. Наразі в лавах об’єднання понад 410 побратимів, це  ветерани війни та військової служби, учасники бойових дій, ветерани спецпідрозділів, правоохоронних органів, учасники миротворчих місій, антитерористичної операції на сході України та інші. Одна з головних задач «Бойового братства», яка успішно реалізується, це всебічна підтримка і захист інтересів членів об’єднання. Крім того, потужна організація славиться в Кременчуці цілою низкою  суспільно-значимих проектів, серед яких щорічна військово-патріотична гра серед учнів старших класів шкіл «Патріот», дитячо-юнацький фестиваль патріотичної пісні «Про подвиги, звитягу і відвагу», приурочений до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників, організація міських святкових заходів до Дня високомобільних десантних військ, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та інші.

 В 2016 р., за словами голови «Бойового братства» Олега Фещенка, об’єднання все також активно  відстоювало інтереси ветеранів і військовослужбовців на рівні Кременчука й області, проводило виховну патріотичну роботу серед молоді, брало участь в організації міських урочистостей до Дня Перемоги, Дня визволення міста від фашистів та інших. Найбільш активним у 2016 р. членам «Бойового братства» – Сергію Железнякову та Ігорю Бибку – голова організації вручив Почесні грамоти.  

Щиро вітало зібрання нових членів об’єднання.  У «Бойового братства» з’явилися ще 6 побратимів, членські квитки отримали  учасник бойових дій у зоні АТО, співробітник Національної поліції Артем Рудюк, учасник бойових дій в Афганістані, керівник гурту «Герат» Олександр Мезецький, ветеран органів ВС, підполковник міліції Микола Шаблій, військовий пенсіонер Олексій Кир’якулов, ветеран органів ВС України Андрій Магда та працюючий пенсіонер, рядовий у відставці Володимир Бреус.  

 Значок “Бойового братства” и членський квиток отримав Володимир Бреус 

На жаль, 2016-ий приніс і втрати. Цього року члени об’єднання попрощалися з полковником запасу Олександром Євтифієвичем Панасюком, який назавжди пішов із життя. Хвилиною мовчання зібрання вшанувало пам’ять всіх, кого вже немає поряд, а також тих своїх земляків, які загинули в війні на сході України.

Але життя триває. «Бойове братство» зміцнює свої лави, визначає фронт діяльності на 2017 р.  Прийдешній рік для організації обіцяє бути насиченим роботою та суспільними проектами.  Успішного виконання всіх запланованих задач, плідної діяльності й  вагомих результатів побажали побратимам секретар Кременчуцької міської ради Юрій Гриценко, до речі, він також є членом об’єднання, та начальник Кременчуцького військового гарнізону Олександр Келембет.    

 Свої вітання побратимам висловив начальник Кременчуцького військового гарнізону Олександр Келембет

   З вітальним словом виступив секретар Кременчуцької імської ради, полковник запасу Юрій Гриценко 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто