«Легіон» любить трійку!

У вересні вихованці КСЄ «Легіон Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, завоювали одразу три призові медалі на Чемпіонаті України з дзюдо.Чемпіонат України з дзюдо серед молоді відбувся у Києві, куди з’їхалися позмагатися за першість 260 спортсменів з 23-х областей України. Кременчук на цих змаганнях представили вихованці клубу спортивних єдиноборств «Легіон Спорт», які вже давно добре відомі у світі дзюдо завдяки своїм високим досягненням. На Чемпіонаті України спортсмени вкотре підтвердили свої результати, завоювавши золоту й бронзові медалі. Зокрема перше місце у ваговій категорії 60 кг здобув вихованець клубу «Легіон Спорт» Каро Марандян. Ще один спортсмен «Легіону» Андрій Кушков змагався у ваговій категорії 66 кг і виборов бронзу. А ось відома дзюдоїстка Єлизавета Каланіна на цьому чемпіонаті виступала у ваговій категорії +78 кг і теж отримала бронзу. Як розповідає тренер КСЄ «Легіон Спорт» і Заслужений тренер України Василь Волошин, попереду в хлопців – Чемпіонат України. А ось Ліза Каланіна готується до Чемпіонату світу серед юніорів до 21 року, який пройде у США з 21 по 26 жовтня.