Курс на Ріо-де-Жанейро!

1415271377_img_9604

Наприкінці вересня у Києві відбувся Чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23-х років. На ці змагання приїхало 260 спортсменів з України, і серед них – чотири спортсмени клубу східних єдиноборств «Легіон-Спорт». Здійнятися на почесний призовий п’єдестал вдалося одразу трьом кременчужанам – це Каро Марандян, Андрій Кушков та Єлизавета Каланіна. Кожен із них мав своїх суперників та свої складнощі й переваги під час поєдинків. Зокрема, Каро Марандян змагався у ваговій категорії до 60 кг і став першим серед 25-ти претендентів на перемогу! Інші вихованці клубу Легіон-Спорт – Андрій Кушков та Антон Чигирик змагалися за бронзу. На жаль, Антону трохи не пощастило – він поступився киянину. А ось Андрій Кушков своє третє місце здобув, чим дуже задоволений (відкриємо таємницю – на цьому чемпіонаті хлопець змагався незадовго після травми).
Бронзову медаль на Чемпіонаті України виборола й Ліза Каланіна. Окрім того, дещо раніше дівчина здобула бронзу на Кубку Європи – вона перемогла сербку, хорватку, програла бразилійці та у вирішальному поєдинку за третє місце здолала полячку.
Також цієї осені в Києві відбувся чемпіонат України з боксу, від результатів якого певним чином залежав подальший склад національної збірної України та клубу «Українські отамани» – вже незабаром вони виступатимуть у відбіркових ліцензійних турах з метою потрапити на Олімпійські Ігри-2016 в Ріо-де-Жанейро. Тож, до Києва поїхали два кременчуцьких боксери – Денис Пояцика та Сергій Радченко, вихованці Заслуженого тренера України з боксу Михайла Мельника. Вони обидва боксували у ваговій категорії до 91 кг. Так вийшло, що півфінальний бій Сергій Радченко завершував фактично однією рукою, оскільки ще на початку раунду отримав травму. Зрештою, Сергій отримав бронзову нагороду. Не вдалося уникнути травми й Денису Пояцикі – йому під час бою розсікли брову, через що він вимушений був відійти від змагань, віддати перемогу без бою та змиритися зі срібною медаллю. Як пояснив Денис, наразі бої проходять без захисних шоломів, тому іноді травм просто не уникнути. Але всі боксери все одно змагаються до останнього.
Привітати спортсменів зі здобутками 5 листопада зібралися тренери, представники міської влади та поважні гості.
– У нас була, є і залишається основна задача – залучити до спорту якомога більше дітей, – звернувся до спортсменів Почесний Президент ВБФ «Джерело Дніпра» Володимир Матицин. – І ви – яскраве тому підтвердження, адже завжди демонструєте свої вміння в реальності, а не на словах. Тепер давайте разом тримати курс на Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро. Свого часу до цього міста мріяв потрапити й герой романів Ільфа та Петрова Остап Бендер, але в нього не вийшло. Вам же я бажаю таки поїхати до Ріо!
Віце-мер Віктор Калашник також висловив спортсменам вдячність за їхні багаторічні високі результати, завдяки яким про Кременчук знають далеко за межами України. Пан Калашник зазначив, що спортсмени клубу «Легіон Спорт» – це яскравий приклад того, як правильно та ефективно вкладати кошти.
– Життя легшим не стало, але Володимир Матицин не звертає зі свого шляху й продовжує підтримувати спортсменів, – зазначив Віктор Калашник. – І я впевнений, що незабаром про Кременчук дійсно дізнаються і в Ріо-де-Жанейро. (Текст – Т.Апрелєва, фото – А.Нетесаний)

1415271320_img_9592 1415271335_img_9582

Залишити відповідь