«Легіон» – знову кращий!

1429781663_burdun

Як розповів «КП» Заслужений тренер України з дзюдо, старший тренер клубу спортивних єдиноборств «Легіон-Спорт» Василь Волошин, у категорії +66 кг наші хлопці забрали до Кременчука весь комплект медалей: 1-ше місце виборов Андрій Бурдун, 2-ге – Андрій Кушков, 3-тє – Каро Марандян. Але гарно виступили не лише хлопці. У ваговій категорії +78 кг золоту медаль здобула теж вихованка клубу Єлизавета Каланіна.
– Тепер наші чемпіони завоювали право на участь у Всесвітній Універсіаді з дзюдо. Змагання відбудуться у липні 2015 р. у Кореї, – повідомив Василь Волошин.
Загалом квітень – досить вдалий місяць для спортсменів клубу «Легіон-Спорт», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. Після виступу збірної команди КСЄ «Легіон-Спорт» на початку квітня в Лізи Каланіної вже дві золотих медалі, а Каро Марандян раніше додав до своєї колекції срібло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто