Лідерами не народжуються

Изображение 065

26 лютого в рамках проекту «Школа молодого політика», що реалізується ГО «Рідне місто», в приміщенні громадської організації відбувся тренінг для кременчуцьких студентів. Молодь навчалась ефективно застосовувати лідерські якості.

Тренінги, лекції, освітні заходи для підвищення рівня знань громадськості в сферах суспільного життя, самоорганізації населення, місцевого самоврядування ГО «Рідне місто» проводить вже не вперше. Молодь – учні і студенти кременчуцьких навчальних закладів з задоволенням відвідують «Школу молодого політика», чимало з них беруть участь у волонтерстві – допомагають в організації заходів «Рідного міста», підтримують літніх людей, інвалідів тощо.

Изображение 056

«Школа молодого лідера» – це свого роду початковий рівень, з якого активна молодь стартує в громадське життя. На цьому наголосив, вітаючи хлопців та дівчат, голова організації «Рідне місто», депутат Кременчуцької міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко.

Gricenko1-198x300

– Ми хочемо бачити справжніх лідерів, активних і перспективних, охочих працювати в громадському секторі. Сьогодні ви маєте можливість виявити свої лідерські якості та громадську позицію, зрозуміти, чого хочете досягти в житті. «Рідне місто» пропонує вам  особистий розвиток, формування лідерських навичок, знання основ місцевого самоврядування та громадської самоорганізації. Ті, хто захоче більшого, отримає від «Рідного міста» путівку на більш масштабні форуми та тренінги за участі громадських діячів та політиків України та країн Європи. Таким чином, ми хочемо відкрити для вас нові горизонти, можливості, що надихнуть вас на нові досягнення, – зазначив Юрій Гриценко.

Изображение 032

Про лідерські навички хлопцям та дівчатам докладно розповідав тренер проекту, партнер ГО «Рідне місто» Богдан Алещенко, директор Благодійного фонду громади Омельника, у минулому – депутат Крюківської районної ради м. Кременчук. В ході першого заняття молодь знайомилася і обмінювалась досвідом. Інтерактивні ігри та вправи заохочували кожного висловити свою думку, ділитися своїми досягненнями, мріями та баченням на майбутнє.

Изображение 040

-У Європі модель таких семінарів для молоді використовується давно. Ми взяли європейські практики і намагаємося втілювати їх в життя в нашій країні. Я мрію, щоб Україна в повному значенні стала Європою, – сказав Богдан Алещенко. Наступне заняття у школі молодого лідера відбудеться вже у наступному місяці.

  1. Изображение 013Изображение 015Изображение 029 Изображение 034 Изображение 035 Изображение 037 Изображение 039Изображение 053 Изображение 054Изображение 031

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто