Литовське місто Алітус хоче стати побратимом Кременчука

Нещодавно після відвідування Кременчука  делегації Литовської Республіки в складі Повноважного Міністра Посольства Литовської Республіки в Україні пана Гвідаса Кєрушаускас, заступника мера міста Алітус пані Валє Гібоне та директора адміністрації самоврядування міста Алітус пан Вітаутас Ястрямскас, Кременчуцька мерія отримала лист від керівництва Алітуса з вдячністю за теплий прийом.

Як пише «Кременчуцька газета», литовці висловлюють бажання побрататися з Кременчуці, відповідне рішення мерія м. Алітус може ухвалити цього літа, а договір про братерські зв’язки між двома містами можна буде підписати у вересні, коли з візитом до Кременчука завітає мер литовського міста.

– Від імені делегації міста Алитус, я б хотіла подякувати мера міста Кременчук,  Ваc  і Ваших колег за сердечний і теплий прийом нашої делегації. Візит заступника мера Вале Гибене і директора адміністрації Витаутаса Ястрямскаса залишив незабутні спогади і подарував можливість познайомиться з цікавими людьми….

… Влітку міська рада Алитуса вирішуватиме питання щодо  підписання договору про співпрацю наших міст. Якщо міська рада дасть згоду на підписання договору, восени, під час візиту нашого мера в місто Кременчук, зможемо підписати договір”, – сказано в листі литовців до керівництва Кременчука.

Залишити відповідь