Литовське місто Алітус хоче стати побратимом Кременчука

Нещодавно після відвідування Кременчука  делегації Литовської Республіки в складі Повноважного Міністра Посольства Литовської Республіки в Україні пана Гвідаса Кєрушаускас, заступника мера міста Алітус пані Валє Гібоне та директора адміністрації самоврядування міста Алітус пан Вітаутас Ястрямскас, Кременчуцька мерія отримала лист від керівництва Алітуса з вдячністю за теплий прийом.

Як пише «Кременчуцька газета», литовці висловлюють бажання побрататися з Кременчуці, відповідне рішення мерія м. Алітус може ухвалити цього літа, а договір про братерські зв’язки між двома містами можна буде підписати у вересні, коли з візитом до Кременчука завітає мер литовського міста.

– Від імені делегації міста Алитус, я б хотіла подякувати мера міста Кременчук,  Ваc  і Ваших колег за сердечний і теплий прийом нашої делегації. Візит заступника мера Вале Гибене і директора адміністрації Витаутаса Ястрямскаса залишив незабутні спогади і подарував можливість познайомиться з цікавими людьми….

… Влітку міська рада Алитуса вирішуватиме питання щодо  підписання договору про співпрацю наших міст. Якщо міська рада дасть згоду на підписання договору, восени, під час візиту нашого мера в місто Кременчук, зможемо підписати договір”, – сказано в листі литовців до керівництва Кременчука.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто