LІV сесія Кременчуцької міської ради відбудеться 23 грудня

9 грудня секретарем міської ради Василем Івком підписане розпорядження «Про  скликання  LІV  сесії Кременчуцької  міської  ради Полтавської області VІ скликання».

До проекту порядку денного винесені  питання:

 1. Інформація голови територіальної виборчої комісії щодо змін у складі депутатського корпусу.
 2. Про нагородження почесним знаком «За заслуги перед містом».
 3. Про внесення змін до складу постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю.
 4. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 лютого 2014 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 листопада 2010 року «Про утворення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та затвердження його складу».
 5. Про звернення  депутатів  Кременчуцької міської ради Полтавської області  до Президента  України,   Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Народного  депутата України, акціонерів ПАТ  «Кременчуцький сталеливарний завод» щодо відновлення виробничої діяльності ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод».
 6. Про звіт постійної депутатської комісії з питань екології та регулювання земельних відносин.
 7. Про звіт постійної депутатської комісії з питань промисловості, будівництва, транспорту та зв’язку.
 8. Про затвердження плану роботи Кременчуцької міської ради на 2015 рік.
 9. Про порядок фінансування видатків міського бюджету в 2015 році до його затвердження на 2015 рік.
 10. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 2 липня 2014 року «Про виділення та перерозподіл коштів за рахунок вільного залишку міського бюджету станом на 01.01.2014».
 11. Про затвердження рішень виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області від 21.11.2014 № 668, від 21.11.2014 № 670, від 21.11.2014 № 671, від 21.11.2014 № 672, від 21.11.2014 № 700.
 12. Про створення Центру надання адміністративних послуг як виконавчого органу Кременчуцької міської ради Полтавської області.
 13. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2012 р. «Про затвердження міської Програми сприяння розвитку інформаційної діяльності редакції офіційної газети Кременчуцької міської ради «Вісник Кременчука» та КП «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» на 2012-2016 роки.
 14. Про затвердження Програми сприяння розвитку малого і середнього підприємництва у місті Кременчуці на 2015-2017 роки.
 15. Про Програму енергозбереження та енергоефективності міста Кременчука на 2015-2017 роки.
 16. Про затвердження положення про управління охорони здоров′я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області у новій редакції.
 17. Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Кременчука будівель, споруд, зовнішніх інженерних мереж, основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, малоцінних та швидко-зношуваних предметів, комбінату № 35 від ПАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин».
 18. Про продовження терміну дії договору позички цілісного майнового комплексу аеродрому в селищі Потоки Кременчуцького району Полтавської області.
 19. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 29 березня 2011 року «Про затвердження міської Програми «Охорона тваринного світу та регулювання чисельності бродячих та безпритульних тварин в м. Кременчуці на 2011-2015 роки».
 20. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста світлофорного об’єкта, розташованого по вул. Київській в районі виїзду з гіпермаркетів «Нова лінія» та «Fozzy».
 21. Про безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста зовнішніх інженерних мереж газопостачання житлового будинку № 10 по бульвару Автокразівському в м. Кременчуці.
 22. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.
 23. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.
 24. Про продовження строку дії дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам в м. Кременчуці.
 25. Про продовження строку дії дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Кременчуці.
 26. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок юридичним та фізичним особам в м. Кременчуці.
 27. Про продовження строку дії дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою в м. Кременчуці.
 28. Про надання згоди на поділ (об′єднання) земельних ділянок в м. Кременчуці.
 29. Про надання, вилучення та оформлення земельних ділянок в оренду в м. Кременчуці.
 30. Про припинення права користування земельними ділянками.
 31. Про зміну цільового призначення земельної ділянки в м. Кремен-чуці.
 32. Про внесення змін до рішень Кременчуцької міської ради.
 33. Про звільнення підприємств від сплати земельного податку на 2015 рік в м. Кременчуці.
 34. Про внесення змін до рішення Кременчуцької міської ради від 25 січня 2011 року «Про затвердження Програми реалізації Основних напрямків земельної реформи на 2011-2015 роки в м. Кременчуці».
 35. Різне.

Додатково:

1. Керівнику апарату міської ради Карпенко Н.В. на LІV сесію Кременчуцької міської ради VІ скликання запросити: депутата Верховної Ради України, депутатів обласної ради, членів виконкому міської ради, прокурора міста, начальника КМВ УМВС України в Полтавській області, начальника управління СБУ м. Кременчука в Полтавській області, Єпископа Кремен-чуцького і Лубенського Владику Ніколая, Благочинного Кременчуцького округу УПЦ КП протоієрея отця Володимира, голів Автозаводської та Крюківської райрад, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, акредитовані засоби масової інформації.

2. Керівнику апарату міської ради Карпенко Н.В. та начальнику відділу – керівнику прес-служби виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області Перепелятник Ю.М. довести дане розпорядження до відома депутатів міської ради та мешканців міста шляхом оприлюднення у засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради                                                      В.М. ІВКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто