Львів, привіт! Біля Кременчука з 13 серпня горить звалище побутових відходів. Містяни скаржаться на сморід.

В ніч на неділю, 13 серпня, Кременчук накрило димом з боку с. Піщане. Мешканці міста відчували нестерпний запах, а в мерії вже зранку пояснили, що горить звалище Кременчуцького району в с. Піщаному. Пожежу гасять, але справа ця непроста.

Мер Віталій Малецький наказав здійснити профілактичну перевірку на міському звалищі на Деївській горі, щоб не повторилась ситуація Піщаного, а, в гіршому випадку, й Львова.

Понеділок, 14 серпня, в Кременчуцькій мерії розпочався з апаратної наради під головуванням міського голови Віталія Малецького. Він, виказавши неабияку стурбованість подіями на розташованому поряд із Кременчуком звалищі, повідомив подробиці гасіння пожежі, зокрема й те, що трактор, який розгрібав сміття на звилищі, під час роботи провалився і застряг у смітті. Міська влада пообіцяла допомогти колегам із району з технікою. Сьогодні на Піщанське звалище привезуть трактор із комунального шляхового ремонтно-будівельного управління.

Водночас мер Віталій Малецький наказав здійснити профілактичну перевірку на міському звалищі на Деївській горі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.