Медикам – чиста вода

14.02 zxyastqngvjhpsjhej 4 +

15 червня в Україні відзначали День медичного працівника. З цієї нагоди кременчуцька П’ята міська лікарня отримала в подарунок від громадської організаціі «Рідне місто» електронний кулер для питної води.

В урочистій атмосфері голова ГО «Рідне місто», лідер фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді Юрій Гриценко висловив подяку лікарям за їх наполегливу працю і впевненість, що подарунок стане в нагоді працівникам закладу і пацієнтам. Адже чиста вода – то невід’ємна турбота про здоров’я.

Варто нагадати, що саме за ініціативи депутатів партії «Рідне місто» міська рада в 2012 р. внесла зміни до міської Програми соціального захисту населення, згідно з якими, кожна кременчуцька лікарня за рахунок коштів міського бюджету має отримувати артезіанську воду. На жаль, наразі ця практика призупинена через проблеми з фінансуванням.

Також у 2012 р. за ініціативи ГО «Рідне місто» та Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, у Кременчуці відбувся перший народний рейтинг «Мій лікар». Четверо кременчуцьких медиків, які під час голосування здобули найбільшу підтримку городян, отримали нетбуки від Фонду «Джерело Дніпра».

102_5552102_5553102_5563102_5549

Залишити відповідь