Меморандум про співпрацю з громадськими організаціями.

Міська влада ухвалила меморандум щодо співпраці з громадськими організаціями, які представляють інтереси переселенців  з Криму і  Донбасу та учасників АТО.

Мерія і  громадські організації задекларували об’єднання зусиль з подальшої плідної співпраці по входженню учасників АТО і переселенців у територіальну громаду міста Кременчука.

Меморандум  від влади підписала заступник міського голови Ольга Усанова.

Мета проекту – сприяння у забезпеченні переселенців і учасників АТО  житловими приміщеннями,  працевлаштуванні, соціальної підтримки, культурого розвитку та інше.

Слід зазначити, що проект з’явився у форматі діалогу всеукраїнської ініціативи «Примирення і порозуміння в Україні» і інформаційної діяльності Інституту миру.

В Кременчуці регіональним представництвом виступає громадська організація «Євроклуб»,  а координаторами стали Лариса Герасименко і Світлана Давидюк – викладачі Кременчуцького національного університету імені М.Остроградського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто