Мер Кременчука просить уряд поновити газопостачання Кременчуцької ТЕЦ

У зв`язку з тим, що ПАТ «Кременчукгаз» відключив Кременчуцьку ТЕЦ від газопостачання Міський голова Олег Бабаєв направив телеграми Прем’єр-міністру України Миколі Азарову, Віце-прем’єр-міністру України Юрію Бойку, Міністру енергетики та вугільної промисловості України Едуарду Ставицькому з проханням посприяти у вирішенні питання щодо відновлення газопостачання та недопущення відключення від газу Кременчуцької ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго».
У телеграмі йдеться про те, що «ПАТ «Кременчукгаз» направило повідомлення від про припинення газопостачання Кременчуцької ТЕЦ з 11.09.2013 року через заборгованість перед HAK «Нафтогаз України» за спожитий природний газ в сумі 58,1 млн.грн. Кременчуцька міська рада вкрай стурбована даними обставинами. Кременчук, великий промисловий центр України, де працює багато бюджетоутворюючих підприємств, може опинитися під загрозою припинення гарячого водопостачання і зриву опалювального періоду 2013-2014 років».
Мер пояснює, що борг виник через ненадходження у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах. Крім того, HAK «НафтоГаз України» своїми діями блокує і не підписує протоколи щодо відшкодування наданих населенню пільг та субсидій.
Далі Олег Бабаєв попереджає, що «проблеми із гарячим водопостачанням і опаленням, можуть призвести до соціального вибуху, адже 29 вересня 2013 року Кременчук святкує 70-ти річчя визволення від німецько-фашистських загарбників та День міста. Відсутність гарячої води в оселях кременчужан і перспектива залишитися без опалення взимку – це найнеприємніший подарунок до свята».
Міська влада також звертається до всіх кременчужан з проханням погасити борги за спожиті комунальні послуги, зокрема: опалення та гаряче водопостачання, щоб і надалі отримувати ці послуги вчасно і в повному обсязі.

Залишити відповідь