Мер Кременчука звернувся до Прем’єр-міністра, Міністра економічного розвитку та Голови Держслужби з надзвичайних ситуацій щодо необхідності термінового ремонту мосту

Міський голова Олег Бабаєв звернувся із телефонограмами та листами до Прем’єр- міністра України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України , Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо необхідності термінового ремонту мосту через Дніпро. У зверненнях йдеться про те, що після зимового періоду на мостовому переході склалася критична ситуація із станом асфальтобетонного покриття – воно потребує негайного ремонту. На його проведення з міського бюджету виділено 924 тис. грн. Міська влада готова розпочати ремонт мосту, але відповідно до вимог чинного законодавства використання коштів міського бюджету можливе лише за умови проведення тендеру, а це значно відстрочить термін початку ремонтних робіт. Якщо ж не почати терміново ремонтувати міст, то вже через два-три тижні ситуація погіршиться ще більше, і тоді проїзд по мостовому переходу доведеться взагалі закрити.
Враховуючи все це, міський голова Олег Бабаєв просить надати дозвіл на використання бюджетних коштів без застосування процедури закупівель для термінового проведення ремонтних робіт, зважаючи, що по цьому мосту проходять дороги державного значення М-22 Полтава – Олександрія та Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ.
У зверненнях також зазначено, що у зв’язку із вкрай незадовільним (критичним) станом асфальтобетонного покриття утворюються багаточасові затори, що створює небезпеку для учасників дорожнього руху. Якщо терміново не вжити необхідних заходів з ремонту автодорожньої частини мосту, то подальша його експлуатація може стати взагалі неможливою та буде припинено рух по вищезазначеним дорогам державного значення.

Залишити відповідь