Мер Малецький за справедливі тарифи для кременчужан.

Секретар міської ради Юрій Гриценко оприлюднив інформацію про звернення мера Кременчука Віталія Малецького до Полтавського відділення АМКУ з приводу перевірки на правильність та обгрунтованість розрахунків тарифів ПАТ “Полтаваобленерго”.

1469709006_gorispolkom-kremenchug

Рахунки за тепло, виставлені ПАТ “Полтаваобленерго” мешканцям Кременчука, викликали у останніх багато питань і нарікань, адже встановлені нормативами розрахунки, які залежать від фактичної температури повітря, були перевищені в 1,4 рази і замість 30 гривень 32 копійки, кременчужанам нарахували 42 гривні 45 копійок за один квадратний метр площі.

Саме з цієї причини кременчуцький міський голова Віталій Малецький звернувся до Полтавського відділення Антимонопольного комітету з проханнями перевірити правильність розрахунку тарифів на ПАТ «Полтаваобленерго».

n22a2707

Головний аспект, який викликав сумніви у кременчужан і, власне саме через нього, кременчужан примушують платити більше – це неправильно порахований коефіцієнт, який залежить від фактичної температури повітря.

Тобто, різниця в рахунках при однаковій площі двокімнатних квартир у Крюківському районі, який обслуговує міське КП “Теплоенерго” і в Автозаводському, який обслуговує ПАТ “Полтаваобленерго”, сягає трьохсот гривень на користь ПАТ “Полтаваобленерго”.

Будемо сподіватись, що АМКУ ретельно розгляне питання “гри з температурою повітря” на різних берегах Дніпра в Кременчуці, і зобов*яже ПАТ “Полтаваобленерго” дотримуватись закону і виконувати постанови НКРЕКУ №1171 (№1171 від 31.03.2015 р) та постанови КМУ ; 1037 (№1037 від 30.10.2015 р)

 

 

Залишити відповідь