Мер Малецький за справедливі тарифи для кременчужан.

Секретар міської ради Юрій Гриценко оприлюднив інформацію про звернення мера Кременчука Віталія Малецького до Полтавського відділення АМКУ з приводу перевірки на правильність та обгрунтованість розрахунків тарифів ПАТ “Полтаваобленерго”.

1469709006_gorispolkom-kremenchug

Рахунки за тепло, виставлені ПАТ “Полтаваобленерго” мешканцям Кременчука, викликали у останніх багато питань і нарікань, адже встановлені нормативами розрахунки, які залежать від фактичної температури повітря, були перевищені в 1,4 рази і замість 30 гривень 32 копійки, кременчужанам нарахували 42 гривні 45 копійок за один квадратний метр площі.

Саме з цієї причини кременчуцький міський голова Віталій Малецький звернувся до Полтавського відділення Антимонопольного комітету з проханнями перевірити правильність розрахунку тарифів на ПАТ «Полтаваобленерго».

n22a2707

Головний аспект, який викликав сумніви у кременчужан і, власне саме через нього, кременчужан примушують платити більше – це неправильно порахований коефіцієнт, який залежить від фактичної температури повітря.

Тобто, різниця в рахунках при однаковій площі двокімнатних квартир у Крюківському районі, який обслуговує міське КП “Теплоенерго” і в Автозаводському, який обслуговує ПАТ “Полтаваобленерго”, сягає трьохсот гривень на користь ПАТ “Полтаваобленерго”.

Будемо сподіватись, що АМКУ ретельно розгляне питання “гри з температурою повітря” на різних берегах Дніпра в Кременчуці, і зобов*яже ПАТ “Полтаваобленерго” дотримуватись закону і виконувати постанови НКРЕКУ №1171 (№1171 від 31.03.2015 р) та постанови КМУ ; 1037 (№1037 від 30.10.2015 р)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто