Мерія хоче забрати в обленерго комунальні тепломережі

КП «Благоустрій Кременчука» направила до обленерго свого листа, в якому йдеться про наміри розірвати договір на оренду комунальних тепломереж через відсутність платежів з боку компанії. Минулого тижня у міськвиконкомі на нараді з підготовки міста до зими керівник КП «Благоустрій Кременчука» Сергій Шаповал з обуренням розповідав, що отримав припис від обленерго на сплату до 30 червня заборгованості за електроенергію в сумі 12 тис. грн, в той час, як компанія-монополіст винна комунальному підприємству понад 8 млн грн! Водночас, щоб виплатити заробітну плату працівникам, «Благоустрій Кременчука» просить гроші в міста, нещодавно з міського бюджету підприємству було виділено 1 млн грн.
Так далі тривати не може, – зазначає начальник міського УЖКГ Іван Москалик. Він підтвердив наміри щодо розірвання договору на оренду внутрішньоквартальних комунальних тепломереж з ПАТ «Полтаваобленерго». Ці мережі планують передати на баланс КП «Теплоенерго». «Кошти від кременчужан за транспортування теплоенергії отримуватиме КП «Теплоенерго». Раніше так і було», – зазначає пан Москалик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто