Мешканців Кременчука чекає перерахунок оплати за опалення.

Ситуація з вагомою різницею у рахунках за опалення “Полтаваобленерго” та КП “Теплоенерго” , нажаль, до сих пір не врегульована. Нагадаємо, що міська влада звернулась до АМКУ та НКРЕКУ за роз*ясненнями щодо різниці в нарахуванні вартості послуг опалення в залежності від коефіцієнту зовнішньої температури

28_main

У квітні на мешканців Кременчука чекає перерахунок оплати за теплозабезпечення, повідомив начальник Управління ЖКГ міськвиконкому Іван Москалик. За його словами, зараз різниця в формуванні тарифів і власне в цінах на опалення в різних районах одного міста, за якими кременчужани платять ПАТ «Полтаваобленерго» і КП «Теплоенерго» залежить від коефіцієнта середньомісячної прогнозованої температури повітря.

Обидва постачальники тепла використовують затверджені коефіцієнти НКРЕКП. “Полтаваобленерго» застосовує коригувальний коефіцієнт до температури – 3,9 градусів, а «Теплоенерго» – 6.

Різниця в цінах за платіжками становить приблизно 40% ще й за рахунок того, що субсидія нараховується тільки на тариф НКЕКУ а не на коригувальний коефіцієнт.

Втім, яким чином і на яку суму буде перерахунок – поки не відомо. «Полтаваобленерго» виступило з пропозицією розраховувати тариф, виходячи із середньомісячної фактичної температури “місяць в місяць”. Але представник КП «Теплоенерго» повідомив, що у їхнього підприємства розрахунок “місяць в місяць” зробити не має можливості, тому що фірма «ВАС», яка виставляє тариф для КП «Теплоенерго», бере до уваги дані на протязі місяця, а температурні показники для застосування коефіцієнту, надходять на початку наступного місяця. В той же час, «Полтавобленерго» тарифи розраховує самостійно.

Залишити відповідь