Мешканців Кременчука чекає перерахунок оплати за опалення.

Ситуація з вагомою різницею у рахунках за опалення “Полтаваобленерго” та КП “Теплоенерго” , нажаль, до сих пір не врегульована. Нагадаємо, що міська влада звернулась до АМКУ та НКРЕКУ за роз*ясненнями щодо різниці в нарахуванні вартості послуг опалення в залежності від коефіцієнту зовнішньої температури

28_main

У квітні на мешканців Кременчука чекає перерахунок оплати за теплозабезпечення, повідомив начальник Управління ЖКГ міськвиконкому Іван Москалик. За його словами, зараз різниця в формуванні тарифів і власне в цінах на опалення в різних районах одного міста, за якими кременчужани платять ПАТ «Полтаваобленерго» і КП «Теплоенерго» залежить від коефіцієнта середньомісячної прогнозованої температури повітря.

Обидва постачальники тепла використовують затверджені коефіцієнти НКРЕКП. “Полтаваобленерго» застосовує коригувальний коефіцієнт до температури – 3,9 градусів, а «Теплоенерго» – 6.

Різниця в цінах за платіжками становить приблизно 40% ще й за рахунок того, що субсидія нараховується тільки на тариф НКЕКУ а не на коригувальний коефіцієнт.

Втім, яким чином і на яку суму буде перерахунок – поки не відомо. «Полтаваобленерго» виступило з пропозицією розраховувати тариф, виходячи із середньомісячної фактичної температури “місяць в місяць”. Але представник КП «Теплоенерго» повідомив, що у їхнього підприємства розрахунок “місяць в місяць” зробити не має можливості, тому що фірма «ВАС», яка виставляє тариф для КП «Теплоенерго», бере до уваги дані на протязі місяця, а температурні показники для застосування коефіцієнту, надходять на початку наступного місяця. В той же час, «Полтавобленерго» тарифи розраховує самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто