Мешканців міста запрошують надавати ідеї проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Кременчука на  2017-2019 рр.

План реалізації Стратегії розвитку міста Кременчуцька міська рада розробляє за сприяння проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проекту ПРОМІС). Кременчужан просять надати свої ідеї, кращі з яких увійдуть до Каталогу проектів місцевого розвитку на період до 2019 року.

 

 

 

 За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані у 2017-2019 роках.

На офіційному сайті Кременчуцької міської ради зявилося оголошення, в якому всіх мешканців міста, які зацікавлені у його розвитку, представників органів місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадських організацій, установ та організацій усіх форм власності запрошують надавати ідеї проектів щодо реалізації завдання Стратегії.

Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1.Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2017-2019 роки).

4. Проектні ідеї повинні відповідати одному з чотирьох ключових завдань місцевого розвитку / стратегічних напрямів розвитку міста:

Розвиток бізнесу

Маркетинг території та залучення інвестицій

Енергоефективність та екологічна безпека

Відкритість врядування та активізація громади.

5.Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

6.Існує інституційна та технічна спроможність для реалізації проекту.

7. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

8. Проектна ідея має відповідати одному із завдань стратегічних, оперативних цілей Стратегії розвитку міста.

Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 17 лютого 2017 року, до 16.00.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: ekon1@kremen.gov.ua з поміткою «До плану реалізації Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтесь будь ласка до консультанта зі стратегічного планування Наталії Бойко, тел. 050-281-45-68, boyko.amu@gmail.com. Ігоря Гірчака, 067-354-56-77, hirchak.i@gmail.com.

Це оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проекту, стратегічні, оперативні цілі та завдання Стратегії та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайті Кременчуцької міської ради www. kremen.gov.ua  (в розділі «Міська влада», підрозділ «виконавчий комітет»: управління економіки) та на сайті http://kremenchukinvest.com.ua/

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані у 2017-2019 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто