Мешканцям Раківки обіцяють цивілізований пляж в районі Демурівської човнової станції.

З прохання привести в належний стан, здійснивши благоустрій, Демурівський пляж та прилеглу до нього територію звернувся у своєму депутатському запиті на ім’я міського голови Кременчука Віталія Малецького член фракції «Рідне місто» в міській раді Олександр Плескун. Його виборчий округ розташований на Раківці, улюбленою зоною відпочинку мешканців цього мікрорайону є Демурівський пляж, але стан цієї території потребує допомоги з боку комунальників та міської влади.

 

 

Олександр Плескун, депутат округу Раківка, реагуючи на звернення людей, просить керівників міста  вирішити питання благоустрою пляжу в районі Демурівки. 

– До мене, як до депутата, впродовж тривалого часу звертаються мешканці мікрорайону Раківка стосовно благоустрою пляжу та прилеглої території в районі човнової станції Демурівка. Цей пляж – єдине місце відпочинку на воді для мешканці мікрорайону. Більша частина його з роками перетворилася майже на болото, непридатне для купання. Минулого літа на шляху до пляжу були величезні зарості амброзії. Прошу забезпечити виконання заходів щодо приведення пляжу та прилеглої території до ладу, очистити зону купання від водоростей,  а також просить розібратися з питанням облаштування  деякими мешканцями городів поряд із пляжною територією. Чи є це законним?, – звернувся до міського голови Віталія маленького на сесії Кременчуцької міської ради 11 травня депутат Олександр Плескун.

Виявилось, що проблема Демурівки меру відома, відповідаючи на запит депутата, він зазначив, що бачив фотографії з пляжу, на яких видно кимось збудований на пляжі й засипаний піском залізобетонний дот з дротом і цвяхами. Поряд садово-городній кооператив «Металург». «Зараз, за неперевіреною інформацією, продають ті ділянки, які безпосередньо виходять до Дніпра», – зазначив мер Віталій Малецький.

Депутатський запит Олександра Плескуна сесія підтримала, а міський голова доручив земельному управлінню міськвикконому розібратися, чи законне використання землі в районі Демурівського пляжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто