Ми не купуємо первоцвіти!

142538960993

Цього року традиційна екологічна акція під гаслом  “Ми не купуємо первоцвіти” буде проходити в два етапи. Перший етап відбудеться 5 березня о 15:00 та другий етап – 7 березня о 12:00 на Центральному ринку біля місць продажу квітів. Захід має на меті нагадати людям про те, що первоцвіти занесені до Червоної книги України.

Традиційно організовують акцію Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконкому міської ради. Також, активну участь у цьогорічній акції приймуть учасники проекту «Кременчуцька академія волонтерства». Волонтери будуть розповсюджувати зроблені власноруч паперові кольорові квіти та листівки з нагадуванням про те, що первоцвіти занесені до Червоної книги України та роз’яснювати, що кожен покупець букетику стимулює браконьєрів знищувати квіти. Звернути на себе увагу перехожих, волонтери спробують великими плакатами з гаслом «Ми не купуємо – першоцвіти!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто