Мій вчитель – найкращий!

На урочистостях з нагоди Дня працівників освіти у Міському палаці культури вітали переможців першого у Кременчуці народного рейтингу «Мій вчитель», що проходив за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» та ГО «Рідне місто».

Переможці конкурсу Мій учитель 2013р.Кращих педагогів визначали самі учні та їхні батьки у 4-х номінаціях: «Мій класний – першокласний», «Мій улюблений викладач», «Мій перший учитель» та «Вчитель-ентузіаст». Упродовж вересня, поки тривав проект, організатори отримали понад 40 листів із розповідями про шкільних учителів. Кожен лист сповнений щирою любов’ю та повагою дітей та батьків до свого педагога. Тож вибрати найкращих у професії було дуже складно. Однак вже те, що кандидатура вчителя запропонована для участі в народному рейтингу, є найціннішою нагородою.

А переможців вітали на урочистих зборах з нагоди Дня працівників освіти у Міському палаці культури.

– Ви присвятили своє життя важливій справі – вихованню підростаючого покоління, – йшлось у вітальній листівці Почесного Президента ВБФ «Джерело Дніпра» Володимира Матицина. – Ваша професія – складна й благородна, вона вимагає великої віддачі, постійної творчої ініціативи та душевної чуйності. Від того, які знання ви дасте своїм учням та які людські якості зможете їм прищепити, багато в чому залежить майбутнє нашої молоді. Пам’ять про улюбленого вчителя живе в серці кожної людини. Спасибі вам за вашу щоденну самовіддану працю й просвітницьку роботу, мудрість і терпіння!

Переможці проекту отримали дипломи та цінні подарунки – нетбуки.

«Вчить наших дітей думати і мріяти»

Зюман Світлана Іванівна, школа 31Перемогу в номінації «Мій класний – першокласний» здобула класний керівник 10-го класу ЗОШ № 31 Світлана Зюман. Батьківський колектив надіслав листа, в якому зазначає, що Світлану Іванівну, як учителя, насамперед вирізняє поважне ставлення до учнів.

– Для наших дітей Світлана Іванівна стала справжньою другою мамою, – пишуть про вчительку батьки учнів 10-го класу ЗОШ № 31. – Це вона п’ять років тому зустріла наших розгублених п’ятикласників і впевнено повела їх східцями до Країни знань. Щодня Світлана Іванівна вчить наших дітей думати, мріяти, товаришувати й бути милосердними. Вона ніколи не залишається байдужою навіть до дріб’язкових конфліктів: знає, хто з ким посварився і що зробити для примирення. Її секрет у тому, що вона з повагою ставиться до своїх учнів. Окрім того, Світлана Іванівна – чудовий вчитель української мови й літератури. На своїх уроках вона цікаво розповідає про видатних українських письменників та вчить грамотно висловлювати свої думки.

«Вкладає в роботу і душу, і серце»

Сіроштан Олена Володимирівна, школа 24У номінації «Мій перший учитель» кращою стала вчителька початкових класів ЗОШ № 24 Олена Сіроштан. Організатори конкурсу отримали аж 7 учнівських листів із розповідями про кращу на світі вчительку Олену Володимирівну.

– Якось мені захотілося прийти до школи найпершою, – пише 5-класниця ЗОШ № 24 Катя Кравченко. – Я прокинулась рано, і мама сказала мені, що школа ще зачинена. Цьому я лише зраділа: отже, точно прийду найперша. Але Олена Володимирівна вже була у класі раніше за мене. Вдома я запитала в мами, чому вчителька так рано у школі – вона що, живе там?.. А мама мені відповіла: «Мабуть, доню, це і є та людина, яка вкладає в свою роботу і душу, і серце».

«Наша найрідніша»

Ралко Алла Вікторівна, школа № 1Перемогу в номінації «Вчитель-ентузіаст» здобула вчитель фізкультури зі школи № 1 Алла Ралко.
– Алла Вікторівна – наша найрідніша, – пишуть учні 11-Б класу ЗОШ № 1. – Вона ставиться до нас, як до дорослих, часто цікавиться нашим настроєм, успіхами. Алла Вікторівна виховала в нас інтерес та повагу до здорового способу життя й самого спорту: волейболу, футболу, баскетболу. Саме завдяки їй ми з задоволенням беремо участь у спортивних змаганнях, де захищаємо честь нашої рідної школи.

Сама Алла Ралко зазначає, що найголовніше – вірити в перемогу:

– Спасибі організаторам цього конкурсу – Фонду «Джерело Дніпра» та громадській організації «Рідне місто». І, звісно, велика вдячність учням та батькам, які надіслали на конкурс розповідь про мене!

«З нею –  легко і просто»

Кривенко Ольга Олександрівна, ліцей № 4Перемогу в номінації «Мій улюблений викладач» Ользі Кривенко, вчителю української мови та літератури ліцею № 4, приніс лист її учнів.

– Ольга Олександрівна – наш улюблений вчитель, – пишуть учні 7-А класу ліцею № 4. – Вона добра, справедлива, чуйна. Все життя Ольги Олександрівни пов’язане з нами, адже вона вкладає в кожного з нас частинку своєї душі. Це вона виховує вміння пишатися своєю мовою, через неї пізнавати людину. На її нестандартних уроках ми мандруємо, вболіваємо, аналізуємо життєві ситуації, співчуваємо чужому горю. Неможливо не пишатися такою Людиною, бо найскладніші завдання завдяки їй ми вирішуємо вправно. З нею так легко і просто… Низький уклін, люба наша вчителько, і найкращі побажання! Ми пишаємося Вами, любимо та поважаємо. Дякуємо, дякуємо, дякуємо!

 

Залишити відповідь