Миколайчики відсвяткували!

IMG_2161

17 грудня в сімейно-розважальному центрі «Острів розваг» від душі веселилася малеча. Танцювала, стрибала та співала разом із чарівною Сніговою феєю та Святим Миколаєм. Таке свято дітворі – учасникам конкурсу «Родинні Миколайчики», подарували «Кременчуцька Панорама» та ГО «Рідне місто».

Щороку газета проводить передноворічний творчий конкурс для дітей і щороку талановитість хлопчиків й дівчаток нас вражає! Зокрема цього разу на конкурс «Родинні Миколайчики» надійшло стільки робіт, що не вистачило декількох столів, аби всі розмістити. Ми працювали серед ялинок, кізочок, будиночків та овечок. А до редакції все несли й несли зимові аплікації з цілими хуторами, м’яких іграшкових кіз, сердечка з цукерок і кавових зерен, вишиті картини, вироби з пластиліну. Принесли навіть цілу стінгазету-колаж, яку спеціально для конкурсу намалювали вихованці мистецької школи «Око» під керівництвом Оксани Бойко.

IMG_2011

Зізнаємося, що переглядати дитячі роботи й читати про мрії було дуже цікаво. Хтось мріє подорожувати світом на повітряній кулі, хтось – мати братика або ж мікроскоп чи велику сумку. Багато дітлахів мріють і про те, щоб солдати повернулися живими та здоровими – вони так і пишуть: «Я люблю прикраси та солодощі, але зараз хочу, щоб солдати повернулись живими, і був мир в Україні».

IMG_2063

А ось визначати переможців у цьому конкурсі ми не стали, адже це просто неможливо.

– Таке враження, що на наш конкурс надійшли справжні шедеври, виготовлені в якійсь творчій майстерні, – зазначив директор газети, голова ГО «Рідне місто» та депутат міської ради від партії «Рідне місто» Юрій Гриценко, вітаючи учасників конкурсу «Родинні Миколайчики». – Ми не могли надивуватися цими роботами, дитячим талантом і фантазією. Дякуємо всім маленьким трудівникам і трудівницям за те, що взяли участь у конкурсі. Обіцяємо, що й надалі будемо проводити для вас щось цікаве!

IMG_2277

Редакція щиро вітає любих діток із новорічними святами, бажаємо здійснення мрій, пухнастого снігу, зимових розваг і, звісно ж, безмежної фантазії та творчості! Вони знадобляться вам у наших наступних конкурсах!

Мрії про літо, ковзани та драконів 

Вероніка, 6 років:

– Я мрію про те, щоб щодня було літо. Я його дуже люблю, набагато більше, ніж зиму. Бо влітку можна піти купатися і засмагати на Блакитне озеро. Там гарно!

IMG_2008

Андрій, 8 років:

– Я мрію про те, щоб усе було добре й не було нічого поганого. І щоб усі всіх любили! Це моя найзаповітніша мрія! А ще я мрію про сніг, бо хочу покататися на санчатах.

IMG_2015

Настя, 8 років:

– Моя мрія – щодня мати концерти. Я дуже люблю ходити на концерти й сама люблю на них виступати – там я співаю пісні. А ще я беру участь у шкільній казці.

IMG_2021

Коля, 8 років:

– Я хочу, щоб усі добрі люди були здоровими й щасливими. Добрі люди – це мої друзі, мама, тато і ще багато людей. У мене є й інші мрії, але ця – найкраща.

IMG_2026

Софійка, 4 роки:

– Я мрію про ковзани. А ще – про лижі. На санчатах тато мене вже катав, тепер я хочу покататися на ковзанах. І мрію про ці подарунки.

IMG_2033

Саша, 8 років:

– Було б добре, якби вулицями нашого міста ходили справжні дракони. Великі та чорного кольору. Є такий мультик – «Дракони: вершники Берка». От якби вони з’явилися у нас! Думаю, що ці дракони не стали б нападати на людей.

IMG_2040

А ще діти мріють…

«… знайти кохання». Євгенія Дромашко, 12 років.

«… про мікроскоп». Арман Шахраманян, 9 років.

«…навчитися малювати». Іван Белоград, 11 років.

«…про собачку, яка виконує трюки». Єва Скачко, 6 років.

«…про годинник». Святослава Шульга, 6 років.

«…збудувати нову залізницю в Україні». Іван Бойко, 8 років.

«…побувати в Америці». Катя Давидова, 12 років.

«…поїхати в Париж». Таня Огняна, 10 років.

«…про велику сумку». Оля Косенко, 9 років.

«…про рідного братика». Ліза Бородіна, 10 років.

«…щоб усі тварини жили в людей». Дар’я Кисельова, 10 років.

IMG_2017IMG_2023

IMG_2067IMG_2086

IMG_2234IMG_2155

IMG_2115 IMG_2114

IMG_2109IMG_2134

IMG_2197IMG_2179

IMG_2152 IMG_2153

IMG_2161 IMG_2166

IMG_2265IMG_2260

IMG_2272IMG_2370

IMG_2397IMG_2341

 

Залишити відповідь