Міністр соцполітики пропонує монетизувати пільги учасникам АТО.

Міністр соцполітики Андрій Рева зробив офіційну заяву щодо монетизації пільг учасникам АТО…

soc_pilgi

За словами міністра проблеми з пільгами учасників АТО найбільше проявляються в громадському транспорті. Конфліктні ситуації навколо пільгового проїзду учасників АТО та інших пільгових категорій виникають переважно з причини невідшкодування перевізникам вартості послуг за перевезення пільговиків.

 

Саме тому, на думку чиновника, пільги потрібно монетизувати як найшвидше.

“Іншого виходу немає. Приниження учасників АТО тим, що вони повинні щось у когось просити бути не повинно. І перевізники не повинні страджати від того, що держава встановила пільги, але своєчасно за них не сплачує, або взагалі не сплачує.

Тобто кошти необхідно сплачувати самому пільговику. Держава надає пільговику кошти компенсацією за пільги, які він самостійно використовує на власний розсуд. Проїзд у транспорті, санаторно-курортне лікування та інше” – відмітив пан Рева.

Наразі, робота над проектом такого закону вже ведеться і його планується прийняти до кінця 2016 року.

im-pilgy-ubd

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ця форма збирає ваше ім'я, адресу електронної пошти та вміст, щоб ми могли відстежувати коментарі, розміщені на сайті. Для отримання додаткової інформації перегляньте нашу політику конфіденційності, де ви отримаєте більше інформації про те, де, як і чому ми зберігаємо ваші дані.

В об’єктиві рідне місто